Златин Ценков от ГЕРБ е новият кмет на община Каспичан.
С преднина от само 128 гласа той изпревари управлявалата 12 години Милена Недева от БСП, показаха окончателните резултати след преброяване на всички секционни избирателни протоколи.
За Ценков на вчерашния балотаж са гласували 1552 жители на Каспичан /50,95%/, а за Недева 1424 /46,75%/. „Не подкрепям никого“ са казали 70 /2,3%/ от избирателите.
Избирателната активност бе висока - 47,28%.
ШУМ.БГ
Коментари
Анонимен
Предходния след като му знаеш реда, значи ти си вече не потенциален, а реален потребител вече на тези услуги. ПИЙ СИ РЕДОВНО ХАПЧЕТАТА.!
психиатър
Това да влизаш тук ,да пишеш коментари и да упрекваш другите за същото това,е това си е истинската психопатия!По това може да я различите!
Анонимен
Ко прай Стефан Джумерката ва?Фърга ли остафки.
Върбяне
Мъченик герой се изкара Стефан. Смешни са с Красимир Миланкин, пъпчивата Нина и Искра туриската. Голямо натягане за парите на читалището. Всички знаят за лапачката и театъра. Циркаджии. Подписки правят за тоя дето нищо не прави. Герой ще го правят. Новия спектакъл на театъра без публика с главен артист Стефчо музиканчето, слънчасалия.
Анонимен
Бе ти ко искаш от Стифака.Да ни го храниш и пойиш случаино.
Анонимен
само да питам Естра Нина ли е пъпчивата Нина?
Златна нива
На тоя Стефан,Джумерка ли е, плондер ли е,искаме да му кажем,че не е по-голям от хляба!Добре да го запомни това и да не обижда фестивала в нашето село! Каспичанци, като искате си го дондуркайте.Той няма да ви се разсърди, въпреки че се прави сега на такъв.Все пак е в театралните среди.Доста пари ще лапне от бюджета за сметка на други неща, които бяха предвидени за града ви.Ваш проблем!
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата