Златин Ценков от ГЕРБ е новият кмет на община Каспичан.
С преднина от само 128 гласа той изпревари управлявалата 12 години Милена Недева от БСП, показаха окончателните резултати след преброяване на всички секционни избирателни протоколи.
За Ценков на вчерашния балотаж са гласували 1552 жители на Каспичан /50,95%/, а за Недева 1424 /46,75%/. „Не подкрепям никого“ са казали 70 /2,3%/ от избирателите.
Избирателната активност бе висока - 47,28%.
ШУМ.БГ
Коментари
Анонимен
Огладняхте ли Недеви курешки? То само лапачка от комисионни не става. Нови коли апартаменти и то с кметска заплата, бая пестене от закуски. Недева сънува кметския стол и лапачката. Чудите се кви лъжи и интриги да оформите. Дрога и алкохол много зле ви се отразяват. Плюйте си. Живота ви е скучен и без интересен. Злобата и алчността са лошите ви приятели. Затова сте в блатото. Воня.
М.Н
Не сме огледнели, ама виж при мен в общината всички бяха хора от Каспичан, а сега какво само от Шумен хората от града ги изгони избрания ви кмет и кого назначи на ж.п щерката аз тоя лично го изгониха от общински съветник и от общината. Една надрусана с кокал кола образователка и некомпетентен адвокат добре,че Ралица уж се махна.които разбрал ,разбрал
Пробуда
Плешивият пудел на Рал'ца е на къса каишка.Това,че.били скарани е една голяма лъжа и заблуда за наивници.Едно голямо театро се играе и накрая ,ще видим всички цената на този целият спектакъл.Общината е на автопилот.
Юлке???
Курешки курешки,ама 2019 не се забравя.
Анонимен
Тя тая надрусаната с червената коса от магистралата ли идва да отговаря за образование и култура Мамо мамо какви хора ни въспитават и управляват