Министър Масларова открива детската площадка над Военното
Министърът на труда и социалната политика Емилия Масларова в понеделник и вторник ще бъде на посещение в Шуменска област. Тя ще открие две спортни площадки и ремонтиран физкултурен салон. Това съобщиха от пресцентъра на министерството.
На 20-ти Масларова ще открие спортна площадка в Kаспичан, направена по проект „Красива България”. След това ще се срещне с кмета на града Валери Вълков.
Същия ден министърът ще дойде в Шумен, за да открие и детската площадка на ул. „8-ми март”, която бе ремонтирана наскоро с общински средства. За 17,30 ч. е предвидена срещата й с кмета Красимир Костов.
В 09,00 ч. на следващия ден министър Масларова ще открие реновирания физкултурен салон на Професионална гимназия по облекло, хранителна промишленост и хранителни технологии в Шумен. Ремонтът бе реализиран по проект на Социално-инвестиционния фонд на МТСП. Следобед Масларова ще посети Смядово.
ШУМ.БГ
662
16
PGRpdiBjbGFzcz0iYWRzLXpvbmUiIGlkPSJhZHMtem9uZS16b25lMm5kcGFyYWdyYXBoIiAgCiAgICAgCiAgICAgCj4KICAgIAogICAgICAgIAogICAgICAgIAogICAgCjwvZGl2Pg==
Коментари
ТЯ
Продавам риба. Да заповяда ТОЙ, за него без пари (защото няма за 2 кила риба). Не продавам ток!
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата
шшшшшът
абе ко ша търси баба ни в нашия град,тази площадка нали е на дъбича,що не я открие той
?
на откриването на площадката лелката погледнала кум военното и споделила "а тука ще направим цирк"
към щщъът
дъбича ша открие килията на тоше в панделата за програма сапард
Анонимен
Много хубаво, г-жа министърката да вземе да помисли за тия хорица дето не могат да имат деца /че като гледам доста са станали/, щото ако не помисли за тях какво майка си ще открива!!! От къде ще дойдат тея деца еййййййййй!
kec
Директора на тоха, покрай ремонта на салона си построи цял гараж в центъра. отидете да видите.