Петре се кани да съди ЦСКА
Румънският полузащитник Флорентин Петре се закани да съди футболния шампион на България ЦСКА за неизплатени суми по договора, съобщи самият той в ефира на "Ринг ТВ". Петре е поредният бивш играч на "червените", който има оплакване за забавяне или за неплащане на дължими суми.
"Имам да получавам много пари - една заплата и други пари. Отивам във ФИФА, ако от ЦСКА не ми платят. Чаках много, обаче ЦСКА не плаща", заяви Петре, който в момента играе в руския "Терек" (Грозни). Той уточни, че става въпрос за около 20 хиляди евро.
Миналата седмица стана ясно, че Емил Гъргоров е успял да осъди ЦСКА. "Армейците" дължат на Бадема 60 000 евро. В момента тече процедура в Арбитражния съд по спорта в Лозана, инициирана от бившия наставник на червените Пламен Марков за неизплатени суми при уволнението му от президента на ЦСКА Александър Томов. Решение по този казус се очаква в близките дни.
91
0
asdf
PGRpdiBjbGFzcz0iYWRzLXpvbmUiIGlkPSJhZHMtem9uZS16b25lMm5kcGFyYWdyYXBoIiAgCiAgICAgCiAgICAgCj4KICAgIAogICAgICAgIAogICAgICAgIAogICAgCjwvZGl2Pg==
Коментари
Добави коментар