Водач на лек автомобил Ауди изгуби контрол над управлението и самокатастрофира в разделителните мантинели на АМ "Хемус" край Шумен, съобщиха от пресцентъра на полицията.
Инцидентът е станал на около 2 километра след етапната връзка при километър 344 в посока Варна.
Водачът бил откаран за преглед в МБАЛ-Шумен. Пътувал е сам в колата.
При удара са нанесени щети по двете мантинели, които пречат на движението в посока към Варна и към София. Екипи на пътна полиция регулират движението, което в момента в този участък се осъществява в аварийната лента.
По-късно от полицията уточниха, че шофьорът - 59-годишен мъж от Варна, е освободен от МБАЛ без травматични увреждания. Правоспособен е, дал е кръвна проба за анализ.
ШУМ.БГ
Коментари
Мечока бока
Тоя модел БЕЕНВЕ ти ли го произвеждаш,има ли такъв модел?
Анонимен
Пак бмв то е виновно.
Анонимен
Цялата работа е несъобразена скорост. Те си мислят че са таряласниците лада,масквич или жигули. С които са свикнали.
Трезвен Дивдядовчанин
Е и ?, сиа няма да мога да пия бира и ракия с Жеко Йонгъра пред панчо
Анонимен
Шум.бг докога ще ви четем посредствените заглавия? Никакъв етикет на представяне на тема! “Потроши”…. Много сте неграмотни!!!
Анонимен
шум.бг са неграмотници какво очаквате от такива маймуни
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата