Кола се вряза в магазин в Пловдив след сблъсък с друг автомобил, предава кореспондентът на БТА в града Ирина Шопова. Няма сериозно пострадали при произшествието, възникнало на бул. "Пещерско шосе" и ул. "Лерин", съобщиха от Областната дирекция на МВР.

Според получения около 9 ч. сигнал, лек автомобил е навлязъл във витрина на магазин, след като бил ударен от друга кола, която продължила по пътя си.

По разкази на очевидци колата причинила катастрофата е с хасковска регистрация. Избягалият шофьор бе издирен и след час се върна на местопроизшествието. Мъжът е на 70 години и пред медиите разказа, че се изплашил. Имал планувано посещение в Университетската многопрофилна болница за активно лечение "Свети Георги", където отишъл след инцидента.

Движението по булеварда в района на пътнотранспортното произшествие е затруднено.

По случая е започнала проверка от служители на Второ Районно управление, изясняват се всички факти и обстоятелства.

Dir.bg