Доц. Добромир Добрев опита да вкара гол от центъра на игрището, но уцели гредата.
ШУМ.БГ
Откриха спортна площадка в механотехникума
Нова спортна площадка с изкуствена настилка бе открита днес в шуменската Професионална гимназия по механотехника, електроника, транспорт и телекомуникации "Христо Ботев". Лентата прерязаха директорът на училището Галина Младенова и началникът на Регионалния инспекторат по образование доц. Добромир Добрев, а на церемонията присъства и председателя на Общинския съвет Даниела Русева.
Спортната площадка с размери 30/18 метра е пригодена за футбол, баскетбол и волейбол. Тя е изградена със средства от Министерството на образованието /МОН/, след спечелването на проект на преподавателите по физическо Минко Бошнаков, Богомил Мирчев, Николай Николов и Мартин Базелков.
Игрището в механотехникума е третото в Шуменска област, направено по модул „Спорт в училище” на МОН. Подобни съоръжения имат СОУ „Йоан Екзарх Български“ и Професионална техническа гимназия „Симеон Велики” във Велики Преслав.
Доц. Добромир Добрев опита да вкара гол от центъра на игрището, но уцели гредата.
ШУМ.БГ
Доц. Добромир Добрев опита да вкара гол от центъра на игрището, но уцели гредата.
ШУМ.БГ
2699
87
PGRpdiBjbGFzcz0iYWRzLXpvbmUiIGlkPSJhZHMtem9uZS16b25lMm5kcGFyYWdyYXBoIiAgCiAgICAgCiAgICAgCj4KICAgIAogICAgICAgIAogICAgICAgIAogICAgCjwvZGl2Pg==

Коментари
Ицко
От чия квота е новият директор на Даниела Русева, или на Красимир Костов. Тея се обкръжиха само с партийци, но то трпябва и някой за да поработва от време на време.
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата
Анонимен
ицко къде има нов директор
свинска фекалия
Мен ако питаш на Русева и други имена и подхождат
Ицко
Нов директор на Районния център по здравеопазване
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата
777
Русева е изключително амбициозна,без всякакво покритие, безскрупулна, с Бай Ганьовски номера, хлъзгава, така, че това име се вързва.
?
Някой знае ли дали скоро ще махнат Галина Дончева Директор на РДСП Шумен, защото е много зла и некомпетентна?
111
Няма, много е вярна на партията. А иначе - те всички са зли - самозабравили се някакви лели