Конкурси за директори на шест детски градини обяви Община Шумен. Процедурата е за четири градини в Шумен и две в селата Салманово и Вехтово.
Търсят се нови ръководители на ДГ „Слънце“, ДГ „Брезичка“, ДГ „Смехорани“, ДГ „Буратино“ в кв. „Макак“, ДГ „Славейче“ в с. Салманово, ДГ „Червената шапчица“ в с. Вехтово.
Документи се подават до 7 септември включително.
Конкурсът се провежда в два етапа - писмен изпит, който включва решаване на тест и събеседване с кандидата, което включва и решаване на казуси, защита на концепция за стратегическото управление на съответната детска градина.
ШУМ.БГ

Коментари
Гражданин
Днес прочетох коментар за Смехорани, който описва много точно реалната действителност в образованието, но за съжаление вече е изтрит поради неспазване на правилата. Какви са правилата?Да възхваляваме простотията за да властва вечно?Ако някой не е съгласен с това и изкаже друго мнение коментара бива изтрит.Мислех,че медиите подкрепят свободното слово!В такъв случай ще кажа да живее простотията !!!
Анонимен
Тези позиции не са за обикновените хора!
Години мечтаех за развитие, борих се, доказвах се...
За жалост вече ми е ясно, че такива като мен директор никога няма да станат поради липса на връзки ....