Полицията издирва по молба на близките му Тихомир Митков Бенков на 62 години от Шумен. Мъжът е напуснал дома си на 4 октомври и оттогава е в неизвестност, съобщиха от пресцентъра на ОД на МВР.
Висок е около 170 см, със сини очи, слабо телосложение. По данни на близките му е значително по-слаб от предоставената снимка. Няма информация за дрехите, с които е бил облечен.
По всяка вероятност с него има куче, неизвестна порода, със среден размер, светло кафяво на цвят.
От полицията апелират всички, които имат информация за местонахождението му да подадат сигнал на телефон 112 или на 054 800-588.
ШУМ.БГ
Коментари
Анонимен
Свинар е. Работи на времето в Института по свиневъдство.
До анонимен
Зооинженер е, не свинар, глупак такъв!
Анонимен
И от свине не разбираше, но си живуркаше покрай баща си.
Анонимен
С пантерката какво стана? Откриха ли я? Или колкото нея откриха, толкова и горкия човечец?... Ай дано се покаже жив и здрав, той поне от хора може би не се бои.
Анонимен
Не знам кой е бил свинар, но свине сте вие, дето пишете безподобни глупости! Скачайте в кофите за боклук и си приключвайте мизерното съществуване, щом е изчезнал човек, а вие се е*авате. Ако един слънчев ден ваш близък се окаже в неизвестност, дали ще ви бъде забавно?