Водач на тежкотоварен автомобил се е ударил в крайпътни мантинели и е навлязъл в насрещното платно за движение на автомагистрала „Хемус, съобщиха от пресцентъра на полицията.
Инцидентът е станал около 19,30 часа на километър 346 магистралата между кв. „Макак“ и село Царев брод.
Водачът на тежкотоварния автомобил, грузински гражданин, не е пострадал. Правоспособен е, няма алкохол, уточниха от полицията.
Заради скъсани мантинели и необходимост от обезопасяване на участъка движението се пренасочва по път I-2 /стария път за Варна/. Движението от Варна в посока София се осъществява по магистралата. Уточниха от полицията.
ШУМ.БГ

Коментари
Анонимен
Грузински номера
Анонимен
професионалните шофьори без значение от коя народност са и в коя държава карат ежедневно с единия крак са в гроба с другият в затвора заспиваш до като караш и това се получава
Джо-Ни
Важното е че няма пострадали
Анонимен
Сега ще станат огромни опашки на светофара на ремонтния участък до индустриалната зона.
Анонимен
Кръговото за Мадара ОХЛЮВИ ДА ГО ПРАВЕХА ДО СЕГА ЩЕШЕ ДА СТАНЕ!
Анонимен09
Здраво пият грузинците.Браво
Мммм
Аз съм потърпевш от ситуацията. Минах минута след инцидента и се натресох на мантинелата, легнала на пътя. След мен още няколко коли. Абсолютно нищо не се забелязваше. Няма пострадали, но си потрошихме колите. Това не е написано в новината.
AРЧИ
ЗАЩО НЕ СЕ ВЪЗСТАНОВИ КАЧВАНЕ НА МАГИСТРАЛА ПРЕДИ П.ВОЛОВО ПО ПЪТЯ ЗА СИЛИСТРА.ОСВЕН УДОБСТВО ЗА ИДВАЩИ ОТ ШУМЕН ЩЕ БЪДЕ И ОБЛЕКЧЕНИЕ ЗА СИЛИСТРЕНЦИ.ЗНАЕТЕ ЛИ КЪДЕ ХОДЯТ ГОРКИТЕ ХОРА ЗА ДА СЕ КАЧАТ НА МАГИСТРАЛАТА.ПРОВЕРЕТЕ ТЕЗИ КОИТО СА ЗАТВОРИЛИ ВЛИЗАНЕТО
Анонимен
До мммм. Минах от там и видях, че има няколко коли. Помислих,че някой от бензиностанцията е излязъл без предимство.