Тежък пътен инцидент е възникнал вчера сутринта на пътя между селата Васил Друмев и Илия Блъсково. С опасност за живота е 26-годишен мъж, съобщиха от пресцентъра на шуменската полиция.
Около 9,30 часа лек автомобил Ауди А3 се движил от Шумен към село Илия Блъсково. Заради високата скорост водачът не успял да вземе десния завой след разклона за Васил Друмев и се ударил последователно в две крайпътни дървета. При удара двигателят на колата се отделил от купето.
26-годишният водач е в тежко състояние и с опасност за живота. Той бил транспортиран с линейка в МБАЛ. По-леко пострадал 23-годишен пътник, който е и собственик на колата. Той получил фрактура на гръден прешлен.
На шофиралия автомобила мъж била взета кръвна проба и урина за химичен анализ. По информация на ШУМ.БГ двамата мъже до преди инцидента се забавлявали в шуменска дискотека.
Образувано е досъдебно производство, уточниха от полицията.
ШУМ.БГ

Коментари
Анонимен
По този път е страшно. В с. Васил Друмев има пиянки, които постоянно шофират. Също така има непълнолетни вандали, които карат бясно мотори в селото и в околните села и хулиганстват. Хората са пропищели, а родителите им не поемат отговорност за тях. Дибич, Илия Блъсков, Друмево и много други села им писна от тези вандали.
Село
Ей че здраво дръвоооооо
Анонимен
Анонимен много глупости говориш за децата и за хората в село май си страдал доста от тях. Май пак ще страдаш че вече се издаваш кой си.
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата
Анонимен
"Анонимен много глупости говориш за децата и за хората в село май си страдал доста от тях."
Как така хем говори глупости, хем е страдал?
Анонимен
До анонимен г..а..н..ь..о,много си зле с географията,в тези села,не живеят мюсюлмани,не знам защо толкова ги мразиш,да не би да са стреляли по теб с рязана карабина.
Анонимен
Сложете мантинели на пътя, Загиналите по пътищата ще намалеят наполовина. През нощта заспах докато шофирах във Франция и дясната мантинела ми спаси живота.
Анонимен
Той другия път няма да прави така,зелката
Анонимен
Момчетата са много готини.
Има друга причина…