Зико подписва с ЦСКА Москва до дни
Бразилският треньор Зико заминава за Москва, за да подпише договор с ЦСКА. 55-годишният южноамериканец лично съобщи това пред телевизионния канал ESPN Brasil.
Бившият наставник на Япония и Фенербахче за последно тренира тима от Такшент Бунедкор. Като основен мотив да премине в Русия той определи "амбицията да се състезава в шампионат от високо ниво, до каквото първенството на Узбекистан при всичкото му уважение засега не се доближава". Зико подчерта, че се е чувствал комфортно в Узбекистан и е натрупал полезен опит. Той поясни, че е уредил с ръководството на Бунедкор всички въпроси, включително и финансовите по разтрогването на договора му. Има и вариант Зико да не лети за Москва, а да пътува от Рио де Жанейро за Израел, където ЦСКА стартира на 12 януари първия си подготвителен лагер. /БГНЕС
92
2
PGRpdiBjbGFzcz0iYWRzLXpvbmUiIGlkPSJhZHMtem9uZS16b25lMm5kcGFyYWdyYXBoIiAgCiAgICAgCiAgICAgCj4KICAgIAogICAgICAgIAogICAgICAgIAogICAgCjwvZGl2Pg==
Коментари
Челси фен
НА МЕСТНИТЕ ФУТБОЛНИ ВЕЛИЧИЯ - АП БИЛИ И ТЕ цска И АНДЖЕЛИНА ДЖОЛИ ДА ИМ ДОКАРАТ ЗА ТРЕНЬОР ПА ЩЕ СИ ОСТАНА НЕОСЪЗНАТИ ПЕ..ЕРАСТИ !
и САМО ЛЕВСКИ Е НОМЕР ЕДНО ( без гонзо - мразя го тоя куц кон)
A така
Челси фена, БАЦЕ , то е за ЦСКА - МОСКВА, но нищо че са червени - и те са ...Споделям за Гонзо мнението...