Пиян открадна кайма и макарони от хладилник
23-годишен открадна кайма, олио и макарони от хладилник в частен дом в село Новосел, съобщиха от пресцентъра на полицията в Шумен.
Около 19,20 ч. на телефон 166 се обадил мъж, който съобщил, че от хладилника му са откраднати хранителни продукти. Собствениците били излезли за малко от дома си, за да отидат на гости при комшии в селото. Когато се върнали заварили зеещия си хладилник, от който липсвали няколко пакета с кайма, 2 бутилки с олио и 5 пакета с макарони.
“При проведените неотложни полицейски действия е установен извършителят на деянието. Това е 23-годишният А.А. от същото село, криминално проявен”, казаха от полицията. Пред униформените той обяснил, че извършил кражбата, защото бил пиян, а видял, че входната врата на първия етаж на къщата е отключена.
А.А е задържан за 24 часа.
ШУМ.БГ
431
10
PGRpdiBjbGFzcz0iYWRzLXpvbmUiIGlkPSJhZHMtem9uZS16b25lMm5kcGFyYWdyYXBoIiAgCiAgICAgCiAgICAgCj4KICAgIAogICAgICAgIAogICAgICAgIAogICAgCjwvZGl2Pg==
Коментари
Петранка
Тоя го е гонил пиянския глад! Голяма новина - няма що! Тонке, ти ли го писа пак?