Кандидатите за депутати от ДСБ ясни до четвъртък
Кандидатите за народни представители от ДСБ – Шумен ще бъдат ясни до 26 март. Това заяви в „Десетият град” на „Форте” радио членът на общинското ръководство на партията Васил Тодоров. Коалиционното споразумение между СДС и ДСБ категорично определя за водач на общата листа в Шумен кандидат, номиниран от партията на Иван Костов, а второто място е за човек на СДС. В случай, че към дясното обединение се присъединят и други формации те ще номинират свой представител за следващите места в листата. Васил Тодоров потвърди, че и неговото име е сред номинираните 6 кандидата на ДСБ. Той не изключи възможността листата да се ръководи от национален политик, но обяви, че местната организация има достатъчно сили да излъчи достойни кандидати за депутати в народното събрание. Въпросът за окончателното подреждане на кандидатите от ДСБ ще се реши на регионално съвещание на партията през април. На общо заседание през следващата седмица партийните организации от Шумен, Добрич и Варна ще определят и своите номинации за кандидати за листата за евродепутати. „ДСБ – Шумен няма да предлага кадидати в общата листа за евровота”, заяви Тодоров.
ШУМ.БГ
895
26
PGRpdiBjbGFzcz0iYWRzLXpvbmUiIGlkPSJhZHMtem9uZS16b25lMm5kcGFyYWdyYXBoIiAgCiAgICAgCiAgICAgCj4KICAgIAogICAgICAgIAogICAgICAgIAogICAgCjwvZGl2Pg==
Коментари
някой
Аве тия от трима членове и тримата кандидати май.
Анонимен
Васил Тодоров е човекът на Иван Костов в Шумен, иска ли някой да се обзаложим?
Анонимен
Нека ви е ясно, че никога няма да гласувам, ако водачът на листата не е местен.
до някой
не бъди толкова убеден предварително че са трима. очаквай неочакваното както се казва :)
Васко е N1
Ако Васко е не4ело на листата зная, 4е много хора 6те гласуват за него- познават го навсякуде и го харесват, аз ли4но 6те агитирам за него, изоб6то няма да ми е трудно!
Дано да имаме десен депутат наи-после от 8 год!
Без агенти на старите....
Моето лично мнение е, че човека начело на листата на ДСБ трябва да не се е облагодетелствал от "масовата приватизация" по времето на Костов, такива като Багряновци, Таракчиеви, Вълканови и Сие не трябва даже да влизат в листи, защото ще отблъснат всички! Нека да си гледат бизнеса и "заграбеното" и да си траят! Млади и читави хора са необходими, а не синовете и дъщерите на старите хайдуци!
Не може така!!!
НЕ ни казвайте, че и Свилен Вълканов, синът на Душко Вълканов ще бъде пак в листата! Да не си отворяме устата за "Стройтелната механизация " как се купи за жълти стотинки по времето на Костов!
Не може и бащата и сина да се уреждат, на гърба на партията!
Как ще се определят кой да бъде пръв, втори и тнн
жураленко
Седесар за бой се стяга, мята сини мастила. Сбогом съвест, сбогом младост, аз отивам да крада. Ще съсипя всички хора, всеки дом ще пропастя, мойта правда да възкръсне , вашта правда да умре. Щом се вмъкна в парламента по чужбина ще снова, знам едничък е момента да се назоба и т. н и т. н. Гласувайте, защото и без това ще гладувате.
Анонимен
Браво! Само че вместо седесар, трябва да почва с "комунист" или "депесар".