Отмениха концертите за 30-годишнината на Мадарския конник в ЮНЕСКО, заради деня на траур
Концертите по повод честването на 30-годишнината на Мадарския конник като паметник на културата в ЮНЕСКО се отменят, съобщиха от пресцентъра на Община Шумен. Отпада утрешният симфоничен концерт с участието на проф. Минчо Минчев и предвиденият за събота фолклорен спектакъл под релефа на Мадарския конник. Тържествата, които бяха предвидени да се проведат под патронажа на премиера Сергей Станишев отпадат поради обявения от правителството ден на траур по повод гибелта на 16 души, край Бакаджика. Всички останали мероприятия в програмата остават, уточниха от кметството. Оттам допълниха, че всички, които са закупили билети за концерта на проф. Минчев могат да ги върнат на касата на Общината. Там сумите им ще бъдат възстановени.
ШУМ.БГ
286
6
PGRpdiBjbGFzcz0iYWRzLXpvbmUiIGlkPSJhZHMtem9uZS16b25lMm5kcGFyYWdyYXBoIiAgCiAgICAgCiAgICAgCj4KICAgIAogICAgICAgIAogICAgICAgIAogICAgCjwvZGl2Pg==
Коментари
Анонимен
Колко жалко, комунетата няма да могат да си направят мероприятието с Стефан Данаилов и почетния изгърмян патрон СерГей нищо-не-Станишев.
Обективен наблюдател
Няма ли нищо свято за Вас? Дори в такъв ден от Вас се излшива жлъч. Научете се да гледате и мислите обектино и полажително.
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата
Анонимен
Местността е БАКАДЖИКА а не БАКЪРДЖИКА - поправете го
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата
Анонимен
Е, нямаше нужда, ама кат сте рекли...