Т. Дончева: На следвашите парламентарни избори БСП ще се бори да мине бариерата
Българската левица трябва да си направи изводите. Сергей Станишев не е изкупителна жертва, защото той нямаше капацитет да взима решения и затова го сложиха на това място, каза пред БНР бившия депутат от БСП Татяна Дончева.
Според нея Станишев трябва да види на запис как бившият лидер на френските социалисти Жуспен подава достойно оставка. Както е тръгнало БСП ще има провал и на местните избори и на следващите парламентарни избори ще се борим за минаване на процентната бариера, прогнозира Дончева. "Кликата" около Станишев не разбра какво им казаха хората с тези ужасни клипове особено този с брадвата, посочи бившата депутатка. Според нея кой ще бъде евентуалният следващ лидер на БСП ще каже президентът, защото той е част от схемата. Това ще са или някой от двамата руменовци /Румен Петков и румен Овчаров - бел. ред./ или Кирил Добрев, все от кръгчето на Първанов, уточни Дончева.
БГНЕС
166
5
asdf
PGRpdiBjbGFzcz0iYWRzLXpvbmUiIGlkPSJhZHMtem9uZS16b25lMm5kcGFyYWdyYXBoIiAgCiAgICAgCiAgICAgCj4KICAgIAogICAgICAgIAogICAgICAgIAogICAgCjwvZGl2Pg==
Коментари
Анонимен
Димитър Дъбов ще е новия лидер на БСП.
Анонимен
НА КОЙ МУ ДРЕМЕ ЗА БСП? ИЗПЯТА ПЕСЕН
Анонимен
Да не дава господ да е Кирил Добрев. Такова рядко е.
анонимен
След като е изпята песен БСП какво още се занимавоте с нея? Нямате ли други обекти за коментар или това ви е станало навик?Явно на някои ще им липсва много.
Анонимен
Дъбофф,Дъъбоф ! За да втасате съвсем вашта.....