С таен вот 9 от общинските съветници във Върбица върнаха на поста председател на местния парламент, сваления през месец март Кадир Хасан от ДПС. 8 общински съветници подкрепиха другия кандидат – Стоян Мушев от БСП.
Искането на 10 местни парламентаристи от ДПС и НДСВ за прекратяване на правомощията на избрания само преди 4 месеца председател Христо Татаров, беше разгледано на извънредно заседание на Общинския съвет във Върбица, което приключи преди броени минути. За свялането на Татаров от поста гласуваха 12 от общинските съветници. Това стана също с таен вот.
В местния парламент на Върбица се формира ново коалиционно мнозинство, съставено от съветници на ДПС и НДСВ. В опозиция остават ГЕРБ, към които преминаха двамата общински съветници от партия „Рома“ и БСП, към които се присъедини един от досегашните съветници на ДПС.
ШУМ.БГ
PGRpdiBjbGFzcz0iYWRzLXpvbmUiIGlkPSJhZHMtem9uZS16b25lMm5kcGFyYWdyYXBoIiAgCiAgICAgCiAgICAgCj4KICAgIAogICAgICAgIAogICAgICAgIAogICAgCjwvZGl2Pg==
Коментари
naroda
цялата община е дпс! сеферчо ти къде се слагаш,на мердин неможе да му идваш и на малкия пръст,даже нямаш визия за кмет!
* Коментар транслитериран от системата
0 07
само 7
* Коментар транслитериран от системата
0 0777
грамотните сте ги видим накрая
само 7 правилният избор
* Коментар транслитериран от системата
0 07
само 7
* Коментар транслитериран от системата
0 0Arkada6
мердине искамете в това темпо до края на предизборнатати кампания,това ни радва че си амбициран и че искаш да промениш облика на тази умряла община!
* Коментар транслитериран от системата
0 0777
вълната става все по-голяма и по-голяма май май не ще има втори туррррррр
do Arkada6
аркадаш ти или си малоумен или неси живял тука.при голямата сила на дпс и дпс кмет нисто не се направи как сте стане при ситуаця ц доган никои не говори и тои стои като прокажен.дори турците си взели и брокерите от дпс то кадето прастаха на училисте в турця.ако си от дпс не можеш да учиш в турця.за какво оправяне говориш или само крафене от буджета.
* Коментар транслитериран от системата
0 0!
само дпс!
* Коментар транслитериран от системата
0 0КОВ
Коалиция за община Върбица /КОВ/ - там е бъдещето приятели. Вижте каква балансирана листа за общински съветници. Освен тях защо другите не се покажат, ама ще им се види неставащата листа и неграмотността им. Затова мердин е някъде по средата на листата. Кадир и банкера ще го водят като мечка с токичка на носа и той ще плаща ли плаща сметките им и на жителите по селата. Само г-н Сефер може да придаде европейски вид на община Върбица. Напред с Вас сме - само № 26.