С таен вот 9 от общинските съветници във Върбица върнаха на поста председател на местния парламент, сваления през месец март Кадир Хасан от ДПС. 8 общински съветници подкрепиха другия кандидат – Стоян Мушев от БСП.
Искането на 10 местни парламентаристи от ДПС и НДСВ за прекратяване на правомощията на избрания само преди 4 месеца председател Христо Татаров, беше разгледано на извънредно заседание на Общинския съвет във Върбица, което приключи преди броени минути. За свялането на Татаров от поста гласуваха 12 от общинските съветници. Това стана също с таен вот.
В местния парламент на Върбица се формира ново коалиционно мнозинство, съставено от съветници на ДПС и НДСВ. В опозиция остават ГЕРБ, към които преминаха двамата общински съветници от партия „Рома“ и БСП, към които се присъедини един от досегашните съветници на ДПС.
ШУМ.БГ
PGRpdiBjbGFzcz0iYWRzLXpvbmUiIGlkPSJhZHMtem9uZS16b25lMm5kcGFyYWdyYXBoIiAgCiAgICAgCiAgICAgCj4KICAgIAogICAgICAgIAogICAgICAgIAogICAgCjwvZGl2Pg==
Коментари
гърмящи патрони
Може само да си мечтаеш Амза да е "изгърмян патрон" но само ще гледаш как ще изгърми ДПС заедно с Мердин на 23.10.2011 г. много като теб ще има да се вайкат и да плачат на умряло.
дузпа
Всички знаем как Амза плака след изборите през 2003 г след като загуби от сеферчо.сега сеферчо пак ще му бие дузпата.
втора дузпа
Сега предстои да видим как и Мердин ще плаче след изборите през 2011 идната неделя сега на точката за дузпа е застанал той а не Амза и бъди сигурен че удара ще е много здрав.
Трагедия
Който и да спечели Община Върбица ще продължи да затъва все повече и повече.Циганите от Трошка навреме се усетиха и се изселиха в Дуисбург.А турчетата от селата нека се състезават за 500 евро заплата,и да си купуват къщи за 30 000 евро във Вьрбица уж за пред неграмотното население със заем от банка.Предлагам българи те и циганите да не гласуват те нямат кандидат на тези избори.
ot tuk za vas
Сефер ти си кмета, това дпс лапа парите на хората и започва крадеца да вика, дръжте крадеца, видяхме как 4 години убеждаваха хората, че няма пари докато те живееха в лукс и се возеха в луксозни коли, сега останаха без зъби и нокти като драпат, КРАЙ, БЕШЕ ДО ТУК ВАШЕТО УПРАВЛЕНИЕ, ИДВА 26
Комедия
За кандидат от цигание е вярно че няма то и Мустафа Яшаров се усети вече и се отказа а Ханко не му стиска да се кандидатира за да не се изложи но не е вярно че няма кандидати от българите ами то Емил Димов - ГЕРБ то Стоян Мушев - БСП тях в коя етническа група ги слагате че не ги броите. Друг е въпросът че нямат реални шансове някой от тях да стане кмет но поне при преговорите на втори тур могат да изкопчат зам-кметско място така че е рано за трагедия и отчайване.
777
Малко остана кой ще плаче и кой ще се смее най- последен ще се проличи. Ако не беше ДПС Сефер и предния мандат нямаше да бъде кмет , но добре , че го подкрепиха с ЛЪЖИТЕ МУ , че стана , но сега май- ще плаче и дано да не намокри навсякъде, че теч може да има отгоре и отдолу.
х
Сефер много неща е направил -стадион зад бензиностанцията за 200 000 лева ,разходи за 10 000 лв. , а останалото в джоба-Стадион ли е поляна ли е не се знае....
ххх
Не наклеветявайте Мердин !!!
Само 7