С таен вот 9 от общинските съветници във Върбица върнаха на поста председател на местния парламент, сваления през месец март Кадир Хасан от ДПС. 8 общински съветници подкрепиха другия кандидат – Стоян Мушев от БСП.
Искането на 10 местни парламентаристи от ДПС и НДСВ за прекратяване на правомощията на избрания само преди 4 месеца председател Христо Татаров, беше разгледано на извънредно заседание на Общинския съвет във Върбица, което приключи преди броени минути. За свялането на Татаров от поста гласуваха 12 от общинските съветници. Това стана също с таен вот.
В местния парламент на Върбица се формира ново коалиционно мнозинство, съставено от съветници на ДПС и НДСВ. В опозиция остават ГЕРБ, към които преминаха двамата общински съветници от партия „Рома“ и БСП, към които се присъедини един от досегашните съветници на ДПС.
ШУМ.БГ
PGRpdiBjbGFzcz0iYWRzLXpvbmUiIGlkPSJhZHMtem9uZS16b25lMm5kcGFyYWdyYXBoIiAgCiAgICAgCiAgICAgCj4KICAgIAogICAgICAgIAogICAgICAgIAogICAgCjwvZGl2Pg==
Коментари
do izvora
Изворе, изворе, мед капе от устата ти, Господ здраве да и дава, та въобще да не пресъхва. Така ме развесели, ейвала братле, целувам те по челото!!!
do zaeka
и малката снаха вече е на работа ... - ханко сан
* Коментар транслитериран от системата
0 1НАРОДА
КАК НЕ ТЕ Е СРАМ БЕ КМЕТЕ - В ТЕЯ ТРУДНИ ВРЕМЕНА КОГАТО УЛИЦИТЕ СА В ЛЕД ДО КОЛЯНО И ХОРАТА НЕ МОГАТ ДА СИ ИЗКАРАТ КОЛИТЕ ТРУДНО И ПЕША СЕ ДВИЖАТ;КОГАТО КАЗАНИТЕ ЗА СМЕТ НЕ СА ИЗХВЪРЛЯНИ С МЕСЕЦИ И ДО ВСЕКИ КАЗАН СЕ Е ОБРАЗУВАЛО СМЕТИЩЕ;КОГАТО УЛИЧНОТО СВЕТИ ДЕНЕМ А НЕ НОЩЕМ И ОЩЕ МНОГО МНОГО КОГАТО-ТИ И ГРУПА САВЕТНИЦИ ДА ХОДИТЕ ПО ШУМЕНСКИ ДИСКОТЕКИ ДА ХВЪРЛЯТЕ Г-ЦИ И ДА ХАРЧИТЕ ОТ ПАРИТЕ НА БЕДНИЯ НАРОД- Е ТОВА Е НАГЛОСТ;ТОВА Е БЕЗОЧИЕ И ВЕЛИКА ПРОСТОТИЯ.
probuda
събудете се бе хора- заспали сте. Имам усещането, че не е просто заспали, а мъртви. Мъртви души, създания, които хранят полу - живи тела. Гърция е страната взела най- много европейски пари с присъединяването си. Опростиха им се след това част от дълговете. Не им харесва перспективата да живеят като хората от северната си съседка. Стачкуват! Борят се за хляба си! Какво правим ние? Знаете ли какво виждам? Един народ, който поразително много заприличва на уличните кучета:Празен поглед, Въртим опашки щом ни хвърлят нещо за хапване, Умилкваме се на онези дето държат ножа...Гротеско е. Мога да ви дам още примери, но не мисля, че е нужно. ЖИВЕЕМ НЕ В БЪЛГАРИЯ, А В АБСУРДИСТАН!До кога ще търпим да се отнасят с нас като с псета?
пробуда
всичко това можеше да бъде избегнато ! можеше,но върбичани това си избраха.така,че сега си мълчете.
и не забравяйте на другите ибори пак за тези да гласувате- жалко много жалко
върб
Мердин Байрям: Амбицирани сме туризмът в община Върбица да се възроди
finians
туристите от едирне ли са...
* Коментар транслитериран от системата
0 2безплатен съвет
Стига сте писали в тоси сайт, ами по-бързо си оправете сайта на община върбица, в който създайте блог-коментарии, предложения, информация, конкурси.
farb
ниога няма да го оправят бади сигурен...страх ги е от атаките
* Коментар транслитериран от системата
0 7