Свалиха председателя на Общинския съвет във Върбица, върнаха Кадир Хасан
С таен вот 9 от общинските съветници във Върбица върнаха на поста председател на местния парламент, сваления през месец март Кадир Хасан от ДПС. 8 общински съветници подкрепиха другия кандидат – Стоян Мушев от БСП.
Искането на 10 местни парламентаристи от ДПС и НДСВ за прекратяване на правомощията на избрания само преди 4 месеца председател Христо Татаров, беше разгледано на извънредно заседание на Общинския съвет във Върбица, което приключи преди броени минути. За свялането на Татаров от поста гласуваха 12 от общинските съветници. Това стана също с таен вот.
В местния парламент на Върбица се формира ново коалиционно мнозинство, съставено от съветници на ДПС и НДСВ. В опозиция остават ГЕРБ, към които преминаха двамата общински съветници от партия „Рома“ и БСП, към които се присъедини един от досегашните съветници на ДПС.
ШУМ.БГ
378576
4412
asdf
PGRpdiBjbGFzcz0iYWRzLXpvbmUiIGlkPSJhZHMtem9uZS16b25lMm5kcGFyYWdyYXBoIiAgCiAgICAgCiAgICAgCj4KICAgIAogICAgICAgIAogICAgICAgIAogICAgCjwvZGl2Pg==
Коментари
анонимен
Правилно!!! С тези, които преди 24 години смениха имената ви..........какво повече да кажем.
абс
И с Волен Сидеров под ръчичка . Х а ха ха
дежзий
Ако не ме лъже паметта ,той същия/Волен Сидеров/осигуряваше мнозинството на ПП ГЕРБ ,когато ГЕРБ имаха 117 депутати.Защо тогава не разлайвахте кучетата , ами много просто ,губите властта .Сега остава да си сърбате попарата е кой каквото си е надробил естествено.
шум за нищо .
Много просто . Защото е смешно 2 националистически партии да се водят за ръка . Не ви ли намирисва на икономически интереси . Ти парице ти сестрице . Пък ние глупаците отстрани ще ръкопляскаме на кожодерите и ще им пълним бездънните джобове .Осъзнайте се бедняци .
KASIM DAL
чакам честитката депесарче ако те разбера коъ си от обстината сте видис ти
* Коментар транслитериран от системата
2 1не информиран
Тя дойде не знаеш ли
До Касим Дал
Ти не си ли "ПОП КРЪСТЬО" .Нали знаеш кой е той.Според "АНТИМАФИЯ", си дал подробна информация за водачите на ДПС на Ц.Цветанов ,кого да следят и подслушват.
ихуууууууууу
И какво толкова ви е страх от това подслушване . Аз лично не се страхувам защото не съм вършил нищо нередно . А се страхуват мошениците и престъпниците . Вие депесари сте от тях . Хем сте злобни хем сте отмъстителни хем крадливи .
Ахмед Кабакчъ
Аз пък какво съм се засилил да вкарам ред в Тушовица та те моите приятели всичките моята жена неможаха да я вкарат в пътя аз ли сам да вкарам в пътя нещата :)))