Свалиха председателя на Общинския съвет във Върбица, върнаха Кадир Хасан
С таен вот 9 от общинските съветници във Върбица върнаха на поста председател на местния парламент, сваления през месец март Кадир Хасан от ДПС. 8 общински съветници подкрепиха другия кандидат – Стоян Мушев от БСП.
Искането на 10 местни парламентаристи от ДПС и НДСВ за прекратяване на правомощията на избрания само преди 4 месеца председател Христо Татаров, беше разгледано на извънредно заседание на Общинския съвет във Върбица, което приключи преди броени минути. За свялането на Татаров от поста гласуваха 12 от общинските съветници. Това стана също с таен вот.
В местния парламент на Върбица се формира ново коалиционно мнозинство, съставено от съветници на ДПС и НДСВ. В опозиция остават ГЕРБ, към които преминаха двамата общински съветници от партия „Рома“ и БСП, към които се присъедини един от досегашните съветници на ДПС.
ШУМ.БГ
379227
4412
asdf
PGRpdiBjbGFzcz0iYWRzLXpvbmUiIGlkPSJhZHMtem9uZS16b25lMm5kcGFyYWdyYXBoIiAgCiAgICAgCiAgICAgCj4KICAgIAogICAgICAgIAogICAgICAgIAogICAgCjwvZGl2Pg==
Коментари
дрън дрън
та дрън дрън
Ихуууу
Дрън дрън че пляс . Защо се спря пътя от разклона на Риш до Върбица . Някой прилапа ли парите че така остана работата наполовина .Тъкмо се зарадвахме и ето ти новина .
ha ha ha
ха ха ха
* Коментар транслитериран от системата
0 1Анонимен
кмете къде е еколога севдат
анонимен
осъдения председател кадирчо,е осъден и ще отговаря за много неща.
====09=а
абе гербари защо вашият .емилчо семахна от общинскиясавет.задавзема обештетение от борсата защотое беден.такъвли лидер имате които мисли само за неговитеси интереси.хем червен хем глупаф
--------09--а
осъдения председател на обс ще отговаря за много неща.
АБС
Той досега не отговори за нищо че отсега нататък . И ми кажете поне един в тази кокошкарска България който да отговаря за нещо освен дребните рибки .
горски
осъдения председател на обс ще отговаря на много въпроси.