Препикаха Руски паметник
Полицаи задържаха двама 16-годишни и един 14-годишен младеж от Шумен, които извършили непристойни действия в центъра на града, съобщиха от Областната дирекция на МВР. Те били хванати около 19,25 ч. вчера, на пешеходната алея на бул. „Славянски“. Тримата употребили значително количество алкохол, а единият от 16-годишните, който е познат на инспекторите от Детска педагогическа стая препикал Руски паметник, научи ШУМ.БГ.
Младежите били отведени в Районното управление на МВР. Там с тях се е срещнал инспектор от Детска педагогическа стая, който провел и беседа с родителите им. Момчетата били предупредени да не нарушават обществения ред и да не извършват противообществени прояви.
ШУМ.БГ
2004
47
PGRpdiBjbGFzcz0iYWRzLXpvbmUiIGlkPSJhZHMtem9uZS16b25lMm5kcGFyYWdyYXBoIiAgCiAgICAgCiAgICAgCj4KICAgIAogICAgICAgIAogICAgICAgIAogICAgCjwvZGl2Pg==
Коментари
123
Препикали.... глоба и толкоз какво толкова умувате.
Ало общински служители не зная кой отговаря, но проверихте ли как изчистиха плакатите от изборите. По добре да си бяха стоели залепени. Всички спирки и наоколо тънат в листи хартия, по седалките, на земята в радиус по 15-20 м Предлагам който висял на тези плакати да отнесе солидна глоба.Аз специално съм залепял обява размери 10/20 см и ме глобиха 150 лв.
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата
Г-н Бой
Тези младежи дали знаят колко е лошо за здравето да пикаеш там дето са пикали.
Анонимен
Браво на момчета!
блонди
ами направете там тоалетна,за да не пикаят по паметника. и вие да изпиете толкова бира, колкото тях и вие ще пикаете къде ли не
Naukata
Здравейте отрепки,нашите Оринални агенти вече са и във вашия град и ще обливат всичко свързано с окъсаната и парцалива държава-русия и нейните подлоги цС*ка талибанско знаме и бсп.Държава на курви и пияници гърчещи се в беднотията си докато ние тук шепата капиталистически олигарси живеем на гърба на масите почивайки на 16 метровите си яхти докато шведски манекенки ни продухват тръбите.Така че пийте до дъно горчивата чаша с орина отрепки,кур за дъбов,два за шошо,три за рОсия и четри за станиГЕй.КРАЙ!
хан Крум с Прашки и Бира
чудесно, чудесно .... долните хипита са препикали комунистическия паметник, който е крайно време да бъде премахнат , от друга страна , милиционерите са им теглили здрав бой .... така , че всичко е тип- топ ... хем паметника препикан, хем хипарчетата натупани ..
Анонимен
Ami qk boi i na decata,i na roditelite im
izroda
mama vi da eba metalisti mrisni mizernicite na sveta prebiyte gi ot boy mrisni ku4eta da bqh edin plocay 6e im stru6a peru6inite