Полицаи задържаха крадец, ограбил 24-годишна жена
21-годишният Ю.Х. е задържан от шуменските полицаи, след разследване за извършена кражба на портмоне от офис със сумата от 160 лв. Крадецът се промъкнал на 12 август към 16.30 ч. в офис в района на пл. „Оборище“ и без да бъде видян от работещите там задигнал оставено портмоне на едно от бюрата. Потърпевшата – 24-годишна служителка установила липсата на портфейла си, когато се прибрала в дома си. На следващия ден, когато разбрала че го няма и на работното й място сигнализирала в полицията. В портмонето освен сумата от 160 лв. е имало и кредитна карта, от която крадецът е извършил няколко транзакции. Разследването по кражбата е направено от служители на „Криминална полиция“, които вчера по обяд задържали извършителя в дома му на ул. „Кишинев“ в града.
ШУМ.БГ
472
10
PGRpdiBjbGFzcz0iYWRzLXpvbmUiIGlkPSJhZHMtem9uZS16b25lMm5kcGFyYWdyYXBoIiAgCiAgICAgCiAgICAgCj4KICAgIAogICAgICAgIAogICAgICAgIAogICAgCjwvZGl2Pg==
Коментари
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата
до
абе откаде знаеш че е циганин бе. то ние българите сме по зле от тях. сигурно ги е взел да нахрани децата си. така че не го съдете.
До до
Да бе, те ще ни крадат и ние само ще си зтваряме очите. Вечно имат повод да се оправдават за престъпленията си. Ще им плащаме тока, водата, ще им даваме помощи, а те ще си вдигат сватби. Я им погледни сватбите които правят на механа Веселото село и тогава пиши че няма с какво да нахранят децата си. Съд за крадците. Докога ще ни тероризират.
додо
живея близко до посочената улица ,там цигани не живеят! сигура! освен ако не са новопристигнали! предимно живеят турци и арменци ималко българи,разбира се.но изредените по горе вадят хляба си с честен труд.така ,че едва ли е някой от тях!
mmm
вие бългорите сте най голимите крадци и циганията вие я носите
комита
ХА-ХА !МАНГО,НА НАШ ГРЪБ ЖИВЕЕТЕ ВСИЧКИ ,ЦЯЛА БЪЛГАРИЯ ВИ ХРАНТУТИ.ИМАЙТЕ ПОНЕ ИЛЕМЕНТАРНО УВАЖЕНИЕ,СПРЕТЕ ДА КРАДЕТЕ ОТ БЕДНИЯ ИСТРАДАЛ НАРОДЕЦ БЕ!
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата