Бойко Борисов идва във Венец
Премиерът Бойко Борисов утре ще бъде в с. Венец. Това съобщиха от пресцентъра на Министерски съвет. Министър-председателят ще направи първа копка на фабрика за мъжка конфекция, в която ще се изработват облекла на водещи световни марки. Проектът е на фирма “Би туинс” с президент Мехмед Буюкекиз. Той е на стойност 2 млн. евро. Това е най-голямата инвестиция в община Венец за последните 20 години. Очаква се във фабриката да бъдат разкрити 500 работни места.
ШУМ.БГ
2849
52
asdf
PGRpdiBjbGFzcz0iYWRzLXpvbmUiIGlkPSJhZHMtem9uZS16b25lMm5kcGFyYWdyYXBoIiAgCiAgICAgCiAgICAgCj4KICAgIAogICAgICAgIAogICAgICAgIAogICAgCjwvZGl2Pg==
Коментари
местен
Сега в тази фабрика да работят само членове на Герб
Анонимен
и какво рече бат бойко преди изборите - ще изкараме дпс от властта. а сега какво? ще правим метани на турците. пак там ще си инвестира. защо не идва във шумен? само прах в очите на глупаците.
ххх
всички са еднакви ,много говорят пък накрая все същото.Тая община е турска.
Анонимен
kakvo si mislite be 4e bat boiko 6te promeni ne6to li i toi e sa6tata xiena kato drugote.sled 200 godini pak niama da se opravim
Анонимен
Вече има сумарно повече първи копки и открити обекти от всички министър председатели до сега, даже още от времето на Аспарух. Трябва да измислят нова такава длъжност в класификатора на професиите
Яааа
Ама не беше ли ББ на сватбата на кмета на Венец!?Е там ще са инвестициите естествено!Народе,български,всички са маскари!
!!!
Кметът на Венец е жена и отдавна е женена...стига сте манипулирали!
сервитьор
Бойко Борисов беше на сватбата на сина на Бейзат - председател на общински съвет Венец, заедно с Димитър Дъбов и Красимир Костов. Сватбата бе на 5- ти километър. Кум - Валентин Златев, Лук ойл.
anfnimen
Бейзат от ДПС и Бойко Борисов са много гъсти - определят заедно къде какво ще става в Делиормана.