Димитър Александров участва в VІ-та годишна среща на местните власти
Областният управител на Шумен Димитър Александров ще участва във форум на тема “Взаимодействието между общините и областните управители – добри практики и конфликтни зони”. Форумът се провежда в рамките на Шестата годишна среща на българските местни власти, която се открива днес в гр. Сандански. Програмата предвижда да бъдат коментирани резултатите от съвместната работа на общини и областни администрации досега, както и да бъде представен опита на Франция.
Годишната среща на местните власти се провежда по повод Деня на българската община - 12 октомври, който българските местни власти отбелязват ежегодно от 1998г.
ШУМ.БГ
915
22
PGRpdiBjbGFzcz0iYWRzLXpvbmUiIGlkPSJhZHMtem9uZS16b25lMm5kcGFyYWdyYXBoIiAgCiAgICAgCiAgICAgCj4KICAgIAogICAgICAgIAogICAgICAgIAogICAgCjwvZGl2Pg==
Коментари
напред
Я областният отива.Дали ще вземе и Станчева?
успех
Пожелавам успешно посещение на Митко.Само не мога да разбера ГЕРБ -на кого му беше нужно да назначават Дилбер за зам.областен?
Иван
Тука си пишем май все комплексари!Областния ще има успехи,защото не си губи времето с коментари!
Муси
Вярно ли е че тази е от ДПС!!!!
националист
Срам е Дилбер да е зам.областен.Ралица трябваше да е другият.Срам е за ГЕРБ тази персона.
Мария
Темата е такава,че няма какво да пишем!Като се върнат ще разкажат на журналистите!
Миро
ДПСарай ли е е националиста!Откакто сте в общината имате и интернет!
Mилен
Областния и Кмета заедно ли са пътували???
Гонзо
Само да кажа, че и Камен Андонов ще пътува в личния автомобил-джип на областния! Успял е вече да се похвали тук-там, че се ползва с голямо доверие и че е личен имидж-мейкър на Александров! Това било нещо повече от PR.