Бойко Борисов извика кмета Красимир Костов в София
Премиерът Бойко Борисов извика спешно кмета на Шумен Красимир Костов в София. Това съобщиха от правителствената пресслужба. Заедно с градоначалника за столицата вече пътува и управителят на “Топлофикация – Шумен” инж. Иван Кунев. За София е тръгнал и областният управителят Димитър Александров, уточниха от пресцентъра на Община Шумен. Причината за това е кризисната ситуация в града, която Красимир Костов обяви днес. На срещата ще присъства и изпълнителният директор на “Булгаргаз” ЕАД Димитър Гогов. Те ще обсъдят проблемите на шуменската ТЕЦ.
Припомняме, че по-рано днес от пресцентъра на Община Шумен съобщиха, че срещата между кмета Красимир Костов и изпълнителния директор на “Булгаргаз” ще се състои в Шумен. Тя обаче ще се проведе от 16 ч. в Министерски съвет.
ШУМ.БГ
1184
38
PGRpdiBjbGFzcz0iYWRzLXpvbmUiIGlkPSJhZHMtem9uZS16b25lMm5kcGFyYWdyYXBoIiAgCiAgICAgCiAgICAgCj4KICAgIAogICAgICAgIAogICAgICAgIAogICAgCjwvZGl2Pg==
Коментари
Хихи
То и на областниО я развалиха....почерпката в Алкомет!
цома
Е да развалиха и на Митко почерпката, ама ако той пие 50 гр. кметЯ ни дрънди по кило и половина ракиика, след това 2-3 бутилки вино.
без име
Простете ме за невежеството ама кой е този Дъбов?
Saxofonista
крАСи кОстОФФ rUlzzZz!! ФореВър янг!
456
До всички който реват за ТЕЦ! Много ми е интересно зимата на каква температура зимувате?На мен ми се струва, че тези който ползват такова отопление трябва да плащат и затова че тръбите им минават през апартаменти, който не ползват такова нещо като Вашият ТЕЦ!
Анонимен
На някой щяха да му набиват канчето уж, а какво стана? Май смъмрили някой, че не е информирал правителството навреме за проблема.
браво
На някой са му набили канчето, само дето пропътува 400 км и пропусна Алкометското тържество :) Браво Бойко - БОЙ по комунистическите тикви!
newinnia
Prodawam darwa, BIALO MESHE 50 lw.Pobarzaite, zaiawki Franko klienta .xa xa xa
Ivo
Ясна си личи носталгията по социализъма. Аз като не сиплатя газта, че и авансово предплащани, ми затварят крана. Същото е и за тока. Без пари е само сиренцето в капана за мишки. Какво парно , какви пет лева бе хора.