Двама пострадаха при катастрофа на магистрала „Хемус“
„Фолксваген Поло“ е катастрофирал днес около обяд на АМ “Хемус” на около километър след бензиностанция “ОМВ”, край Каспичан. Колата се движила в посока Варна, когато излязла вдясно от пътното платно и се ударила в крайпътна канавка, след което се е завъртяла в обратна посока. Екип на центъра за спешна медицинска помощ в МБАЛ Шумен са откарали мъж и жена, пътували в автомобила, управляван от 23-годишния Н.Н. от Велико Търново. Изпробван е с техническо средство като не е отчетено наличие на алкохол в кръвта му. Пътничката е на 23 години от Силистра. Очаквайте подробности.
ШУМ.БГ
1138
19
asdf
PGRpdiBjbGFzcz0iYWRzLXpvbmUiIGlkPSJhZHMtem9uZS16b25lMm5kcGFyYWdyYXBoIiAgCiAgICAgCiAgICAgCj4KICAgIAogICAgICAgIAogICAgICAgIAogICAgCjwvZGl2Pg==
Коментари
02
Сега пък имало и случайни минувачи, стига измислици. на теб ти се е искало някой да ти се наведе до лоста. ама нали си бил минувач и си бил без кола , нямало е как да ти се случи пособно нещо.