Полицията със строги мерки за гарантиране на сигурността по Великденските празници
По Великденските празници шуменските полицаи ще увеличат присъствието си при охраняване на богослуженията и празнични инициативи. Ще бъде засилен и пътният контрол. В засилените мерки се включват и шуменските огнеборци. От полицията напомнят на шофьорите, че във връзка с Великденските празници ще се въведе временна забрана за движение по ул. “Климент Охридски” в Шумен в участъка между бул. “Славянски” и ул. “Цар Иван Александър” и предупреждават за движение с повишено внимание и съобразена с пътните условия скорост, особено при наличието на деца в колата. Те са категорични, че и сега акцентът на проверките ще бъде за установяване на груби нарушения на ЗДП – управление на МПС след употреба на алкохол, неправоспособни водачи и водачи и пътници на мотоциклети и мотопеди, които не използват предпазни каски. Специалистите по пожарна безопасност пък напомнят, че при посещение в църковните храмове трябва да бъдем внимателни при боравенето със запалените свещи, които създават сериозни предпоставки за възникване на пожари. Това важи и за паленето на свещи в домовете, които не трябва да се оставят без надзор.
ШУМ.БГ
2196
54
PGRpdiBjbGFzcz0iYWRzLXpvbmUiIGlkPSJhZHMtem9uZS16b25lMm5kcGFyYWdyYXBoIiAgCiAgICAgCiAgICAgCj4KICAgIAogICAgICAgIAogICAgICAgIAogICAgCjwvZGl2Pg==
Коментари
дъра-бъра
и какво изобщо си мислиш,че може да стане?? Ако си адвокат щеше да си наясно,че мога да си говоря каквото си поискам. Ако някоий носи отговорност за коментарите,това са модераторите.Хахаха да те таковам в адвоката клъцнат.
Адвокат от ШАК
Това с партия ОТОМАН е кьорфишек, една идея която е
обречена още в самото си начало, в самия си зародиш.
Това не е сериозно, в никакъв случай. Всяко чудо е за 3 дена, ще видите, че нищао няма да излезе от това.
Но да заплашваш във форума цяля една етническа група с убийство, да го гониш от страната в която е родена,
това вече е доста така сериозно безпокойство за мира
в държавата ни. Ако не знаете, да ви припомня в бивша Югославия първите конфликти, които доведоха до война в
съседката ни през 1992 година, тръгнаха от една сватба, на която се сбиха от една етническа група с други и пламна искрата на войната. Не дърпайте дявола за опашката, че да не ни сполети КОСОВО, БОСНА, ЧЕРНА ГОРА И Т.Н.
Давид
Абе адвокат тя опашката е дръпната
и кво да напрвим да се навдем ли
дъра-бъра
ще ме извиняваш ама тая етническа група,след като е родена тук,ще се съобразява малко.Защото извинявай ама твърде брутално е на Разпети Петък,Бай Чаршаф да идва да си основава партия,нали? Еми,сори,ама като си го търсят,що да не им го подадем,а? Айде вади килимчето,че стана време за молитва.
дъра-бъра
А,и друго...ти беше ли на въпросната сватба в Югославия?! Многознайко.
аз
това са само провокации, чиято главна цел е определна група хора в страната да се поддаде и да отговори с ответни действия или просто да има напрежени. Нима ще се хванем на тази въдица? Всъщност остана само пушек - очевидно държавата си е на мястото
дъра-бъра
Не можеш да очакваш от хората да не се поддават на такива провокации.Не можеш! Всеки един Българин ще се поддаде и така трябва. На днескашния ден,точно преди Велик ден,няма да има Българин,който да остане равнодушен с това!
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата
невинния
Какво ще правят, ще пушат или вода ще пият.ха ха ха Обходи в междублоковите пространства ето това е .