Жена блъсна колата си в къща
59-годишна жена се блъсна с колата си в къща, съобщиха от пресцентъра на шуменската полиция. Инцидентът станал в 10,40 ч. вчера в село Драгоево.
Сигналът за кататстрофата постъпил в дежурната част на Районно управление “Полиция” – Велики Преслав. Изпратеният екип установил, че лек автомобил Рено излязъл встрани от пътя и се ударил в стената на къща. Колата била управлявана от 59-годишната М.И. от Смядово. Жената е откарана в болницата във Велики Преслав с комоцио и натъртвания по тялото.
Взета й е кръвна проба за химичен анализ, казаха от полицията.
ШУМ.БГ
1158
30
asdf
PGRpdiBjbGFzcz0iYWRzLXpvbmUiIGlkPSJhZHMtem9uZS16b25lMm5kcGFyYWdyYXBoIiAgCiAgICAgCiAgICAgCj4KICAgIAogICAgICAgIAogICAgICAgIAogICAgCjwvZGl2Pg==
Коментари
тоя па
Ами щом си от Драгоево - виж в списъка кой е бил вчера да се блъска или евентуално неговите резерви и ще разбереш. Рено е било, 59 годишна жена - ще се сетиш бързо - особено и пък като се оказа, че е била трезва жената, а още повече ,че и е на "невинния" майка - силно се надявам за жената да не е биологичната му майка обаче.
мехмед
знаете ли кога НЕВИННИЯ е загубил невинността си .
Първия му партниор е бил нежен с него . Сигурно после съвсем малко го е боляло ..... дупенцето му .
Вие да не си помислихте , че нещо друго го е боляло . хахаха Невинен самовлюбен чикиджия .
v-i
einevinen ti mai si poobarkal mqstoto shto ne idesh v pqsu4nika da si poigraesh malko