Хванаха шуменец за пети път пиян зад волана
Катаджии хванаха шуменец да кара Голфа си пиян вчера следобед.
39-годишният С.С. видял стоп-палката докато пресичал кръстовището на ул. “Ген. Гурко” и “Ген. Скобелев”. Полицейският дрегер показал впечатляващите 2,36 ‰ алкохол в кръвта му. Пияният шофьор бил задържан и отведен в ареста за 24 часа.
Проверката в полицейската компютърна систтема показала, че С.С. Е хващан пиян още 4 пъти през последните години. Между 1997-ма и 2005-та шуменският съд му налагал условни наказания “лишаване от свобода”, “пробация” и “лишаване от управление на МПС”, както и глоби.
ШУМ.БГ
907
18
asdf
PGRpdiBjbGFzcz0iYWRzLXpvbmUiIGlkPSJhZHMtem9uZS16b25lMm5kcGFyYWdyYXBoIiAgCiAgICAgCiAgICAgCj4KICAgIAogICAgICAgIAogICAgICAgIAogICAgCjwvZGl2Pg==
Коментари
Додо
Хвала на такива магистрати-осигурете му поне пилотираща кола на човека,та да се налупа както трябва.....то ясно че няма да го осъдят,ама поне опазете другите.......Това не е ли рецидив.....Или е човек на някой от високите.....Покажете и снимката му......
аз
дрегера не може да измери алкохолното съдържание в кръвта, а и месец май е месец на празниците, защо да не си пийне човечеца, тези катаджии нямат ли друга работа, например да изземат синята лампа от джипката на кМЕТА, и му съставят акт
трезвенник
катаджии,като го хванете за 6-ти път,водете го на психиатър!
ramzes
по добре служебо такси щото може да се намаха в пилотиращата кола и белата да стане по голяма-пук ако тряба и бус със софра вътре :)
director na zatvor
Be-le-ne... Be-le-ne... Be-le-ne... daite mu malko zatvoreno prostranstvo, che pone ot alkohola da se otkaje(nadali) :)
ufe
ако смачка на съдията родата как ще е
$$$$$
Алоооо сАдиАта
Що не вземете да го вкарате тоА в панделата вече, а!
Ами заслужете си и без това баснословно високите възнаграждения де!
до ШУМ БГ
Шум. бг престанете с тия новини , че само се нервим от идиоти
1234
ПОДКРЕПЯМ! Правят ни и нас на идиоти.Докога ще ги търпим тия пияници зад волана.Пишете им имената, тогава може би ще има ефект, да се засрами от децата си/ако има такива/, от колеги, приятели и т.н.