Шуменското мюфтийство против Недим Генджев
Районното мюфтийство в Шумен ще организира протестен митинг срещу възстановяването на Недим Генджев като председател на Висшия мюсюлмански духовен съвет. Това решение е взето днес на редовно заседание на имамите в мюфтийството, които още веднъж изразиха категоричната си подкрепа към ръководството на Мюсюлманското изповедание, избрано на последната Национална мюсюлманска конференция от 31 октомври 2009 г. начело с д-р Мустафа Алиш Хаджи – Главен мюфтия на мюсюлманите в Република България. Протестният митинг, в който ще участват всички имами, ръководства на мюсюлманските настоятелства и мюсюлмани от цялата област, ще се проведе на 18 юни, от 14.00, пред Томбул джамия. За протестния митинг ще бъдат уведомени съответните институции, уточняват от мюфтийството.
ШУМ.БГ
2235
53
asdf
PGRpdiBjbGFzcz0iYWRzLXpvbmUiIGlkPSJhZHMtem9uZS16b25lMm5kcGFyYWdyYXBoIiAgCiAgICAgCiAgICAgCj4KICAgIAogICAgICAgIAogICAgICAgIAogICAgCjwvZGl2Pg==
Коментари
невинния
Братята Юзеирови ще присъстват ли и те .ха ха ха
Анонимен
Заащо бе чожум?
Сезгин
Браво, нека да не позволяваме да потъпкват правата ни и да ни налагат нелигитимно ръководство.
Нека се сберем всички в петък и да покажем че сме единни и ще отстояваме правата и свободите си, не може да се налагат подобни решения.
До петък и всички да покажем своята решителносст.
куку
Ами защо ли? Вземете се съберете що седите, да дойдат и братята роми, че да стане още по свинско- неможело да им потъпкват правата брейййй че прозорливи излязохте СГАН ДОЛНА
2
do kuku naistina si kuku gad mrisen ganyo
М
Всеки има право да отстоява гледната си точка по даден въпрос, но защо ще го правите точно в 14 часа?!Помислете за здравето си в тези летни жеги!!!
Несри
Нека да отидем повече хора на протеста в петък, още повече че е следобед преди молитвата. Не може да оставим нещата по този начин, с подобно управление мюсулманския ни съвет няма бъдеще. Нека да бъдем за едно стабилно и отговорно мюфтийство.
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата
невинния
Като сте толкова единни и осъзнати , да махнете и догон от властта, стига ви е водил за носа и забогатявал на ваш гръб. ха.ха.ха.