Ревнивец запали апартамента на любовника на жена си
42-годишнен шуменец запали апартамента на любовника на съпругата си. Ревнивецът ливнал нафта и драснал клечката в апартамента на ул. “Владайско въстание” №20 снощи около 22,15 ч. Огнеборци успели да загасят пожара, а подпалвачът е арестуван в 2,30 ч. в дома си на ул. “Съединение”, съобщиха от пресцентъра на шуменската полиция.
Малко преди да запали апартамента на 59-годишния любовник на жена си, съпругът разбил и вратата на апартамента на тъщата си на ул. “Ген. Драгомиров”.
След като пожарът бил изгасен, криминалистите намерили в стаята туба с бензин, която заради бързата реакция на пожарникарите не се запалила. Изгоряла е малка част от домашното имущество, диван, а стените са опушени, казаха от полицията.
По непотвърдена информация съпрузите от скоро живеели разделени. 42-годишният мъж е задържан за 24 часа.
ШУМ.БГ
994
21
asdf
PGRpdiBjbGFzcz0iYWRzLXpvbmUiIGlkPSJhZHMtem9uZS16b25lMm5kcGFyYWdyYXBoIiAgCiAgICAgCiAgICAgCj4KICAgIAogICAgICAgIAogICAgICAgIAogICAgCjwvZGl2Pg==
Коментари
аз
3 години не са много скоро според моите разбирания ,но както и да е.
крас
Тези дето пишат и тия дето допускат да се пише на латиница, българи ли са?
Zhivko99
Az bqh tam kogato zapaliha apartamenta i razbiha vratata,i kogato arestuvaha revniveca