Днес представители на работещите в Областния диспансер за пневмофтизиатрични заболявания внесоха и при областния управител Димитър Александров подписка в подкрепа запазването на диспансера като самостоятелно лечебно заведение. Това стана в 11.30 ч. Молбата им бе тя да бъде предадена на премиера Бойко Борисов, съобщиха от пресцентъра на областна управа.
Димитър Александров се ангажира да предаде подписката на представители на кабинета на премиера. Тя бе предадена сутринта и на кмета Красимир Костов, за да стигне чрез него до премиера, но той препоръча на инициативния комитет да я внесат при областния управител, тъй като диспансера е с 51% държавно участие и адресата би следвало да е областна управа.
ШУМ.БГ
PGRpdiBjbGFzcz0iYWRzLXpvbmUiIGlkPSJhZHMtem9uZS16b25lMm5kcGFyYWdyYXBoIiAgCiAgICAgCiAgICAgCj4KICAgIAogICAgICAgIAogICAgICAgIAogICAgCjwvZGl2Pg==
Коментари
Анонимен
Ей Митак, ти от коя страна стойш бе? Я се замисли в какви филми се вкарваш? Ти нали си представител на МС в Шумен?
оше един шуменец
В Шумен ръководна роля има Партията,другите са кърмачета.
???
Ако процента беше 50, как щеше да се цепи? Защо пак Областният да е на среща, защото не може да пие колкото кмета.
гражданин
Тубдиспансера се чувства като "държава в Държавата", а са в един двор с МБАЛ.Този сепаратизъм не влияе добре на здревеопазването в Шумен.
Анонимен
Всичките диспансери би трябвало да бъдат обединени под една административна шапка, а феодалните директори да се хванат за редова работа. Отделно прокуратурата ще има много работа през следващите няколко месеца специално в Онкото и в Туба.
Анонимен
Правилно диспансерите да бъдат под една административна шапка итя да се казва Емилия Станчева.
?
Ужас!49 процента на кого са? DD;)
пациетка
Защо толкова се притесняват диспансерите от от обща шапка.Явно най са притеснени от Тубдиспансера.
Лежах в тази болница - пълно безхаберие и безотговорност от страна на персионала.Затова се страхуват,ще им се развали рахътлъка.Жалко за хубавата сграда.
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата