Комисията по досиетата обяви шефа на ДФ „Земеделие“-Шумен за агент
Д-р Стоян Джамбазов е бил агент на ДС по линия на ВГУ (Второ главно управление) към МВР Шумен, показва проверка на Комисията по досиетата сред 208 ръководни кадри на ДФ „Земеделие“. Сред имената е и това на бившия изпълнителен директор на фонда Асен Друмев, който е роден в шуменското село Друмево. Стоян Джамбазов е вербуван през 1976 година под псевдоним „Антонов“. Комисията разполага с документи, удостоверяващи принадлежност на Стоян Джамбазов към органите по чл. 1 след 10 ноември 1989 г., се казва още в публикуваната справка. В опит да открием Стоян Джамбазов за коментар се включваше гласова поща.
Проверката на Държавен фонд "Земеделие" е част от глобалната проверка, извършвана от комисията по досиетата, на държавни институции, създадени със закон или с решение на Министерския съвет.
ШУМ.БГ
2578
61
asdf
PGRpdiBjbGFzcz0iYWRzLXpvbmUiIGlkPSJhZHMtem9uZS16b25lMm5kcGFyYWdyYXBoIiAgCiAgICAgCiAgICAgCj4KICAgIAogICAgICAgIAogICAgICAgIAogICAgCjwvZGl2Pg==
Коментари
123
Да разследват ДФЗ Шумен - много неща ще излязат особенно покрай Марио Николов и проектите му
Велик
Ха-ха-ха! Вижте само колко сте смешни - недоволни негови подчинени, неуспели да се домогнат до директорското място; селски животновъди и земевладелци, на които не е играл по свирката, "благопожелатели", които иначе му правят мили очички, а в действителност завиждат и сега пишат. Но нищо! Завиждайте и пишете и помнете, че лоша реклама няма, нещастни ПЛЕБЕИ такива!!!
нагъл
кой се крие под псевдонима"велик" - Джамбазов или неговата Снежанка , това е без значение.На какво обаче може да му се завижда на това мекотело в политически и професионален план,в личен план-алкохолизиран и деградиран тип , в обществен план - лакей и гъзолизец , без собствено мнение и себеуважение? Може да предизвика погнуса и отвращение, но не и завист.
Поздрав
Па-па-палатка........ все агенти сме...........
добър
Лошото е,че не все агенти(или децата им) са на челни позиции в шуменско,а това че тъпчат професионалистите,читавите,...!С куклите на конци я докарахме до тук,а кадърните-вън от системата!
то е ясно
кой търси кадърни и читави хора на държавни позиции , изисква се да бъдат послушни, да не блестят с интелект и ако може, да са лесно манипулируеми. Все условия , на които Джамбазов отговаря.
Анонимен
Да разследват ДФЗ Шумен - много неща ще излязат особенно покрай Марио Николов и проектите му
Анонимен
А и интересни имена
Велик
Ха така! Чудесно! Улучих десятката! Пишете, пишете и завиждайте! Щом пишете значи има за какво да завиждате. Пръскате се от яд, нали? Кеф!!!