Два леки автомобила пропаднаха в дупка, отворила се на пл. “Оборище” след дъжда. За щастие никой от пътниците в тях не е пострадал, видя репортер на ШУМ.БГ.
Кръстовището до скоро бе затворено за изкопни работи и подмяна на тръби по проекта по програма ИСПА. Пропадналият участък е бил отворен за движение, без да бъде положен асфалт, само с насип от фина фракция.
Настилката пропада с около метър в 16,10 ч., точно когато преминават Пежо Партнер на куриерска фирма и Ауди А4. Пикапът успява да излезе на собствен ход, но немската кола засяда, тъй като предните движещи колела остават да висят във въздуха. “Докато карах и пропадна. Добре, че никой не пострада, не знам в какво състояние е колата, а и тя има каско”, каза собственикът на Аудито д-р Стефан Попов, след като колата му бе издърпана от ЗИЛ 131 на Гражданска защита.
Работниците и ръководителят на строителната бригада от ямболската фирма “Хидросвят”, която подменя тръбите на участъка, не пожелаха да коментират случая.

ШУМ.БГ
Коментари
3
tova sme nieeeee
анонимен
Ами това не е за учудване,като си вършат всички работата на половина....
patriota
кучето си лае керванът си върви!така ще е!
додо
Българи юнациии
zoro
sega po4vat problemite,kato zavali snega ko pravim.
тодор живков
това е то, да не се учудваме викам аз!
Анонимен
Голям праз! Нали ще имаме нова коледна украса?!?
Шумналията
Оказвам се пророк, а право да си кажа, не исках така да става. Всички изкопи са запълнени с минимално трамбоване. Лично съм бил свидетел как се замазват нещата. Пред нашия блок в момента има пропадане с около половин метър и дължина около 10 метра. Но е в тревната зона и затова на никого не му пука.
А какво ще стане, когато завали снега, струпат се не само виелици, но и изключително ниски температури? Тогава ще е голямото шоу с пукащи нови тръби. Тогава ще дойде часът на истината!
BASHTA VI
DAVAITE PO 60 000 za lampi4ki i shte produljavame da propadame