
Появиха се дупки и около новите пожарогасителни кранове
Наред с пропадания по асфалтовата настилка на улиците в Шумен, заради изпълнението на програмата по ИСПА, започнаха и пропадания на тротоари, там където са монтирани противопожарните кранове. „По принцип обектът по Програма ИСПА още не е приет и фирмата изпълнител – консорциум „Шумла“ - трябва да си свърши работата, в т.ч. и да отстрани и появилите се пропадания“, обясни за ШУМ.БГ инж. Любомир Пашов, началник сектор „Контрол по строителството“ в общината. Той уточни, че досега повече от 20 писма са изпратени до фирмата изпълнител, след подадени сигнали от граждани за пропадания. „Те звънят в общината и с това се занимава нашият консултант инж. Светлозар Дамянов, както и Миланка Янева, гл. специалист „Административно-техническо обслужване“, каза инж. Пашов. Според него обектът по програма ИСПА трябва да бъде приет към края на юли.
ШУМ.БГ

3768
26
asdf
PGRpdiBjbGFzcz0iYWRzLXpvbmUiIGlkPSJhZHMtem9uZS16b25lMm5kcGFyYWdyYXBoIiAgCiAgICAgCiAgICAgCj4KICAgIAogICAgICAgIAogICAgICAgIAogICAgCjwvZGl2Pg==
Коментари
до Соня
Недей моля те да сравняваш работите които се вършат в скапаното ви село с това което се върши извън този район,че вие там не можете да си намерите качествени хора да ви управляват и фирми които да свършат качествена работа не означава,че в другите градове и села е същото,при вас колкото са качествени мозъците ви толкова е качествена и работата на ръководните ви кадри,Делиорманът е познат по цалият Балкански полуостров само с лошо,там и животът е лош защото вие самите си го правите лош.
Миксера
Бе Луд си ма си и прост - тоя кран е на две години бе и не е ползван сигурно...ебем ти амортизацията!
Шмоко Менте
Това не е колаж, но не е възможно по такъв начин да пробаднат плочите. Някой се е пострал да да "побрибере" част от пълнежа под плочите и така да се създаде впечатлението, че участъкът пропада. Тез от Шум.бг да не се занимават с кокошкарски работи и да си правят новините. Т.Е. Моля ви , не крадете от пълнежа , за си пишете новини. Не се излагайте.!!!!
Анонимен
Скоро започва цялостното преасфалтиране, също ще е "качествено"
Баш майстора
Едно време изпълняхме фугите на панелките с намачкани чували от цимент и гипс, сега нашите наследници попълват със сено и слама под настилките.
Брано, момчета!
Пък инж.Любо Пашов да каже по какво е инженер, че да разбира и от строителство! Смешници отвсякъде!
Ще ви пропадат и улиците, и тротоарите и парка ви студентски и мадарските ви улици, като контрола по строителство е възложен на топчии от шуменското артелерийско училище!
ГРАЖДАНИН
То много стана бе прекалихте бива бива ама то едно нещо не направихте както трябва ,сега ко правим ТРЯБВА ФИРМАТА ИЗПЪЛНИТЕЛ ДА И СЕ ВЗЕМЕ РАЗРЕШИТЕЛНОТО ДА ВЪРНЕ ВСИЧКИ ПАРИ И ДА ВКАРАТ В ЗАТВОРА СОБСТВЕНИКА И ЗА 20 ГОДИНИ ТА СВЕДВАЩИТЕ КОЙТО ВЗЕМАТ ПРОЕКТ ДА ЗНАЯТ КАКВО ГИ ЧАКА , АБЕ ВИЕ П О Д И Г Р А В А Т Е Л И С Е С Н А С
ГРАЖДАНИН
АБЕ ЕЙ ........ РАБОТИМ ,ЕДВАМ СЕ ПРЕХРАНВАМЕ ,ПЛАЩАМЕ СИ ДАНЪЦИТЕ А ТЕ СЕ ПОДИГРАВАТ С НАС ПРЕД ОЧИТЕ НИ КРАДАТ. Настоявам някой да поеме отговорност бива бива ама .........АБЕ НАПРАВЕТЕ НЕЩО КАТО ХОРАТА
Radomir Atanassoff
"Появиха се дупки..."? Аз виждам една дупка, един противопожарен кран, а улицата май е Владайско въстание, вдясно от стъпалата за паметника?
lud sam ei
mikser li si kuhnenski robotg li si ili chainik ne znam, ama Radomir Atanassoff e prav, che tova e stara ulica i remonta i ne e ot predi dve a ot predi 20 godini. Taka che, uvajaemi mikser vzemi mlakni i si razbivai qicata