Кметът награди първенците на “Випуск 2011”
Светломир Златков от ГПЧЕ “Н.Й.Вапцаров”, Траян Косев от ПМГ „Н.Попович”, Трифон Тодоров - СОУ "С.Доброплодни”, Диница Димова - СОУ ”Й. Екз. Български”, Станимир Стойчев - СОУ ”В. Левски”, Мирослав Николов от СОУ ”П.Волов”, Димитър Димитров от СОУ „Тр. Симеонов”, Димитър Венциславов от ПГ по механотехника, електроника, телекомуникации и транспорт, Адриана Момчилова от ПГ по облекло, хранене и химични технологии „Проф. Асен Златаров”, Кръстина Михайлова от ПГ по икономика, Виждан Реджеб - ПГ по селско стопанство и хранителни технологии, Сали Салиев от ПГ по машиностроене, Ивалина Илиева от ПГ по строителство, архитектура и геодезия и Нефсе Али от Средно общообразователно духовно училище „НЮВВАБ” са първенците на шуменските училища на “Випуск 2011”. Днес на официална церемония в ДКТ „В. Друмев" кметът Красимир Костов връчи на отличените зрелостници Почетен диплом „Първенец на випуск 2011″ и почетен знак с лента с цветовете на знамето на Шумен на зрелостници-отличници. "Този ден е ваш, защото мигът на зрелостта е най-чакания! Вие казахте „сбогом” на родното училище, но аз и всички шуменци ви посрещаме с „добре дошли” в динамичния делник на родния Шумен”, каза в словото си кметът. Той пожела на зрелостниците да запазят пламъка на съзиданието, обичта към знанието и светлия порив към напредък и духовност, за да разнасят по света славата на нашия древен, но вечно млад град. Те бяха поздравени и с концертна програма, подготвена от състави на Обединения детски комплекс. След церемонията по награждаването на отличниците на градоначалника бе връчена книгата “Ние сме бъдещето на Шумен”, в която са събрани литературни творби на ученици, илюстрирани с рисунки, класирани на конкурса „Мадарският конник".
По-късно от 19 ч. започва и поздравителният концерт за дейците на образованието и културата с участието на Йорданка Христова.
ШУМ.БГ
7984
30
PGRpdiBjbGFzcz0iYWRzLXpvbmUiIGlkPSJhZHMtem9uZS16b25lMm5kcGFyYWdyYXBoIiAgCiAgICAgCiAgICAgCj4KICAgIAogICAgICAgIAogICAgICAgIAogICAgCjwvZGl2Pg==
Коментари
svidetel
Kmeta izjivq razchustveno tozi momen i spodeli, che nepomni svoeto zavarshvane,bil v delirum na pametnoto sabitie!
до 567 :)
Абитуриентският бал на езиковата е на 25-ти май :)
Невинния
След бала ще има уроци по френски.ха ха ха
ПМГ
Кога ще е абитуриетския бал на ПМГ?
до ПМГ
как кога бе на 24.05.2011 :)
До Невинния
Ха ха ще има какво ли не :P
сд
а бе простаци днес е 24 май
до Димитров
Пожелавам детето ти да е поне наполовина толкова умен, буден и инициативен колкото е въпросния "син на началника" и съм убеден ,че ще се почувстваш истински горд.Но за да се случи това,пожелавам ти първо тая пуста завист и плюене така характерни за нас Българите да те пусне .
Честит 24ти Май !!!
От приятел
аз
8 45 часа е едно знаме нямаше нито на театъра ,нито на общината , кето да подсказва ,че е празник, най-българският 24 май срамувам се къде е началникът синчето било будно да всички са будни днес се убедих, че в българия за просвещение никой не го е еня