Забраняват автобусите до Шуменска крепост в деня на възстановката
Отпада организираната от общината и „Пънически автотранспорт“ автобусна линия до „Шуменска крепост“ по време на възстановката в неделя, съобщиха от общинския пресцентър. Оттам уточниха, че причината е „заради възникналите извънредни обстоятелства по организацията на автобусния транспорт след трагичния инцидент от 15 юни“. Решението сега е последната им спирка да бъде „Кьошковете”, а не Старият град, както бе съобщено. Маршрутът е Кооперативен пазар, хотел "Шумен", ул. "Раковска", парк "Кьошкове" и обратно в часовете от 8 до 11 ч. през 30 мин. и от 13 ч. до 15 ч. в обратна посока също през 30 мин, а цената на билета в едната посока е 1 лв. До крепостта ще се движат само леки автомобили, които ще се връщат по панорамния път през комплекс „Създатели на българската държава”.
ШУМ.БГ
4357
22
asdf
PGRpdiBjbGFzcz0iYWRzLXpvbmUiIGlkPSJhZHMtem9uZS16b25lMm5kcGFyYWdyYXBoIiAgCiAgICAgCiAgICAgCj4KICAgIAogICAgICAgIAogICAgICAgIAogICAgCjwvZGl2Pg==
Коментари
567
ha sega da proverite kolko sa izpravni avtobusite na '' patni4eski avtotransport '' -6umen
!!!
В такъв случай защо цената е 1 лв.?Нали маршрута е градски?
анонименннн
пишете на български
:-D
АААААААА, що ли не ме учудва!
Играта ту има ту нема ме кефи
mitko
ami zaradi tozi incident neka da sprem gradskiq transport iscqlo.kolko ste tapi i jalki ot edna tragediq si iskarate opravdaniq.
!
Банков и Костов все голем го вадят, но мек за съжаление
Иван
А защо няма нищо за вечерта на 17.06 - къде ще бъдат шатрите , после "Звук и светлина " ??? Поставен е един плакат на магазин СБА , но не е упоменато мястото.До кога в Шумен ще бъде така ? Ако има концерт на чалга звездите - плакати безброй !! Как разгласява Община Шумен ?!?
аз
хора да не забравя ме, че др. банков също претрепа с колата си пешеходец, да не забравя ме, че плати 50000лв. на един цигани да му поеме вината, а тоя дъртак мястото му е в затвора
668
тя каква стана!!!
значи всички организирани до сега предвози от "Пътнически автотранспорт" и Общината са били нередовни!!!
къде го чукаш - къде се пука!
за някои има закони, а за други вратички в закона!