Отчуждават имоти за изграждане на магистрала Хемус
Правителството взе решение да се отчуждят имоти и части от имоти частна собственост за изграждането на магистрала "Хемус" в участъка от Белокопитово до Каспичан. Решението е свързано с изграждането и на временната връзка с път 1-7 при км 342+240, съобщи БТА. Имотите се намират в землището на шуменското село Панайот Волов и квартал "Макак" в Шумен. Финансирането на процедурата по отчуждаване на имотите се осигурява от Агенция "Пътна инфраструктура".
В понеделник беше направена първата копка на осем километра от автомагистрала "Хемус" край Шумен от Каспичан до с. Белокопитово.
ШУМ.БГ
4753
22
PGRpdiBjbGFzcz0iYWRzLXpvbmUiIGlkPSJhZHMtem9uZS16b25lMm5kcGFyYWdyYXBoIiAgCiAgICAgCiAgICAgCj4KICAgIAogICAgICAgIAogICAgICAgIAogICAgCjwvZGl2Pg==
Коментари
Петър Соколински
цитирате БТА за пръв път откакто съществувате. Сигурно има нещо важно зад тази постна информация.
жоро
отдавна трасето е отчуждено
жоро 2
Те май и първата копка направиха, ама...
:((((( до анонимните
Якъла идва от близостта на буквите я и а на клавиатурата. Да разбирам доста от строителни разрешения и да, много ама много сте прости, за да смятате, че заради владо, младо или кольо цялото правителство реши да започне строежа. Това са най верните хора на Борисов и той разбираш ли в тяхна чест извади пари, за да могат те да намажат.........тъпи селтаци сте и това никога няма да се промени, затова ние на тоя хал държавицата.
.......
Борисов извадил пари......ебати майтапа
FBI
наи напред да ви кая,наследственото место в кв.макак общ.шумен на светлио спасов/саветник на боико/ от пра пра пра дядо му се оказа на трасето на магистралня пат.савсем случаино е но за каквото и да си говорим става вапрос за пари.ха ха
* Коментар транслитериран от системата
0 0Анонимен
Да ви подсетя ако не сте забравили, пише ОЧУЖДАВА!!! И ако още не се сещате, приеха закон, чрез който очуждаването не е като преди да се влачи с месеци и години, всичко става за броени дни, седмици.
Анонимен
проба, това е ебати яката екстра :)
* Коментар транслитериран от системата
0 0n
не успях да се сдъря, втора проба :)
* Коментар транслитериран от системата
0 0