Шуменец е сред загиналите в катастрофата край Силистра
Шуменец на 57 години е сред жертвите на катастрофата, станала тази сутрин край Силистра, уточняват от МВР. Мъжът е седял до шофьора на „Сеат“-а, 40-годишен мъж от Силистра, който също е починал. Припомняме, че жестоката катастрофа е станала тази сутрин на главния път между Тутракан и Силистра, след разклона на с. Царев дол.
По първоначални данни 40-годишният водач на лек автомобил „Сеат Ароса” изгубил управление над колата, навлязъл в лентата за насрещно движение и се е ударил челно в микробус „Мерцедес”, управляван от 43-годишен мъж от Силистра. Сред жертвите е и 15-годишно момче от с.Посев и 25-годишен мъж от Тервел, пътували в „Мерцедес”-а. Водачът на буса и 22-годишна жена са настанени в болница, без опасност за живота.
ШУМ.БГ
3743
8
asdf
PGRpdiBjbGFzcz0iYWRzLXpvbmUiIGlkPSJhZHMtem9uZS16b25lMm5kcGFyYWdyYXBoIiAgCiAgICAgCiAgICAgCj4KICAgIAogICAgICAgIAogICAgICAgIAogICAgCjwvZGl2Pg==
Коментари
аз
тенекеджия от среден клас може да я изпъне, бочта е все още запазена
1234
до "аз"
голям простак си бе
.
Ха Ха, колко си забавен само,направо ще умра от смях,ид..т
do az
до аз ти си голяма помия,нещасник.
* Коментар транслитериран от системата
0 0аз
благодаря за топлите думи, а питате ли се защо тоя ненормалник лиши от живот трима.
искам да го възхвалите, колко е бил добър, не пие, не пуши, по жени не ходи, помага на бедните. а за другото, ако не ви е ясно посетете почернените семейства
наздраве на защитниците
Анонимен
Този "аз" не ви е виновен, вие псевдозащитници на катастрофиралите хора.
Човека поне гледа да порицае това поведение , пък било то и по свой начин. Не се е подигравал на никого , нито е злорадствал заради сполетялото нещастие.
кънчо
Данчо Планинаря дето е написал името си и го е издялкал на всяко дърво на платото, не се вози никога в кола и не може това да му се случи на него
Перко Наумов
Данчо планинаря такова нещо може и да не му се случи, но има много голяма опасност някое дърво, като кънчо да падне върху него и да го премаже.