Пиян се простреля със самоделен пистолет
42-годишен мъж от село Веселиново се простреля със самоделно оръжие, съобщиха от пресцентъра на шуменската полиция.
Малко след полунощ на 25-ти август Мустафа А. решил да си поиграе с правения от него пистолет. Докато разглобява оръжието обаче то гръмнало. Куршумът минал през дясната му длан и се забил в бедрото му. Мъжът се уплашил и сам звъннал на 112. В шуменската болница го превързали и извадили проектила, като същевременно пристигнали и полицаи. Мустафа се опитал да ги излъже, като казал, че го е прострелял непознат мъж, който влязъл в двора му. Униформените обаче се усъмнили в думите му, заради вида на нараняванията. В къщата му в село Веселиново бил изпратен екип от криминалисти, които открили следи от кръв само в стаята, но не и на двора. При претърсването върху гардероб намерили 13-сантиметровата цев, а ударника и другите части били скрити навън. Открили и 12 малокалибрени патрона за самоделката.
42-годишният мъж е заявил, че се е прострелял сам при боравене със самоделното оръжие. По случая е образувано досъдебно производство по чл. 339 от НК. По-късно Мустафа си признал, че се е прострелял. Казал още, че преди инцидента изпил няколко бири.
По случая е образувано досъдебно производство за притежаване на незаконно оръжие.
ШУМ.БГ
4232
20
asdf
PGRpdiBjbGFzcz0iYWRzLXpvbmUiIGlkPSJhZHMtem9uZS16b25lMm5kcGFyYWdyYXBoIiAgCiAgICAgCiAgICAgCj4KICAgIAogICAgICAgIAogICAgICAgIAogICAgCjwvZGl2Pg==
Коментари
Д-р Йозеф Менгеле
Алкохолът, особено когато се пие от лош модел на Хомо сапиенс, влияе зле.
Анонимен
Тъкмо се канех да напиша, че е най-добре всеки да си има законно оръжие и се сетих коя е държавата...
аз
без малко да си гръмне топките, спасило го е това че е обрязан
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата
Анонимен
Ти мри ве,кабриолет смотан,въри си при мюсюлманките и изчезни от БГ.
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата
хахах
Последно кой се простреля МУСТАФАТА или МЕХМЕДДДД :Д
Анонимен
Прооооооооооооос!