Избраха Галина Минчева за управител на Европейския информационен център в Шумен
Галина Минчева бе избрана за управител на шуменския Европейски информационен център, като събра 33.8 точки от гласовете на комисията. Втори с 32.1 точки е Беркант Адилов, следван от Здравелина Василева с 31,6 точки.
Галина Минчева е председател на УС на СНЦ „Демократично сдружение Искам да знам”.
Общо 12 души кандидатстваха за поста, като 6-ма отпаднаха, защото не отговаряха на условията. Комисията, след като разгледа документите допусна до първия кръг – на тест и до втория на интервю следните кандидати: Геновева Енева, Беркант Адилов, Росица Василева, Галина Минчева, Здравелина Василева и Здравка Русева. Основната заплата на управителя е 950 лв.
Европейският информационен център се изгражда на северозападния ъгъл на сградата на Общината, където колонадата ще бъде остъклена, а затвореното пространство ще бъде с площ 100 кв.м. Изграждането на информационния център е по проект за 400 хил.лв. като в него ще се разпространява информация за отворените програми, начините за кандидатстване и помощ при разработване на проектите от граждани, НПО и фирми. Проектът е с продължителност 3 години, като може да бъде продължен. Финансирането е изцяло по ОП „Техническа помощ“, като подобни центрове се изграждат във всички областни градове.
ШУМ.БГ
15634
53
PGRpdiBjbGFzcz0iYWRzLXpvbmUiIGlkPSJhZHMtem9uZS16b25lMm5kcGFyYWdyYXBoIiAgCiAgICAgCiAgICAgCj4KICAgIAogICAgICAgIAogICAgICAgIAogICAgCjwvZGl2Pg==
Коментари
Браво
Защо не плюете бе мърлячи.И Галина ли ще обявите за комуняга ? Просто един честен човек заема място което заслужава.Общинарите ви запушиха плювалниците.
Христилия
Честито Гале! Поздравления и успех!
другар
Дано да има успехи Галина,нейните успехи ще са и за шуменци!А относно кой от кои е? Разбира се,че в Шуменско са все кадри на комунистите.
@
Браво,една достойна жена
Анонимен
Колкото и да ви е тъжно, нормално е кадрите на комунистите да са по-добре подготвени. Навремето не съм чувал и виждал отряден председател - двойкаджия! :-)))))
Честито на Г-жа Минчева!
А експертите кога ще изберат?
добър
"Браво" на комунистическите(социалистическите)кадри.А и сред "двойкаджиите" има хора със Сърце.
питащ
И кво ще прави за 950 лв. на месец?Кое ще е европейското на този "център"? Голям смях?
данъкоплатец
Един или трима ще бродят в този европейски център с парите на данъкоплатеца!