Връчват на Плевнелиев решението на ЦИК за избор на президент
Днес в централното фоайе пред зала "Света София" в сградата на Народното събрание, пл. "Княз Александър І" 1, ще се състои връчването на Решението на ЦИК за избор на президент и вицепрезидент на Р. България от произведените на 23 и 30 октомври 2011 г. избори, съобщиха от ЦИК.
На избраните президент и вицепрезидент Росен Плевнелиев и Маргарита Попова ще бъдат връчени и издадените въз основа на Решението удостоверения.
Церемонията ще бъде открита от председателя на парламента Цецка Цачева. Удостоверенията и Решението на ЦИК за избор на Президент и Вицепрезидент на Република България ще бъдат връчени от председателя на ЦИК Красимира Медарова.
БГНЕС
156
0
PGRpdiBjbGFzcz0iYWRzLXpvbmUiIGlkPSJhZHMtem9uZS16b25lMm5kcGFyYWdyYXBoIiAgCiAgICAgCiAgICAgCj4KICAgIAogICAgICAgIAogICAgICAgIAogICAgCjwvZGl2Pg==
Коментари
Добави коментар