Г.Терзийски: За нас предизборната кампания вече стартира
„Предизборната кампания вече стартира”, заяви независимият кандидат за кмет Галин Терзийски, който получи политическата подкрепа на местните структури на СДС, ДСБ, ССД и БДС „Радикали”. Той обяви, че към коалицията в последния месец са се присъединили и от партия „Целокупна България” и Съюз на патриотичните сили „Защита”. Кандидатът Терзийски се радвал и на неофициалната подкрепа на членовете на местната структура на ВМРО. На официална пресконференция днес бе представен предизборният щаб, ръководен от Андрей Соколов /ССД/, и първите десет номинирани за листата на общинските съветници. Нейният пълен състав и подредба ще станат ясни до две седмици. Засега се знае, че тя ще се води от Галин Терзийски и ще бъде от 41 човека. Сигурни участници са и д-р Явор Смиленов /ДСБ/, доц. Сава Сивриев /ДСБ/, Свилен Вълканов /ДСБ/, Васил Тодоров /ДСБ/, Цветан Матеев /ДСБ/, Дочко Гюров /ДСБ/, Петър Атанасов /БДС „Радикали”/, олимпийския шампион Иван Иванов и арх. Милен Мънков – от гражданската квота. Кандидатът за кмет Галин Терзийски обяви още, че до седмица ще е сглобена и управленската програма. В Клуб „Идеи за Шумен” през последния месец са влизали средно по 15 човека на ден със свои предложения и оплаквания за града. Помолени да коментират кметските номинации на Красимир Костов/БСП/ и Веселин Златев/ГЕРБ/ от щаба бяха категорични, че не са изненадани. Според Свилен Вълканов, тези две кандидатури няма да доведат до желаната промяна в развитието на града. „През последните 4 години Шумен се управляваше от идеите на БСП с мнозинството си в съвета, а Веселин Златев показа способностите си да се договаря с техните съветници”, допълни още Вълканов. „Уморените коне не трябва да излизат в състезанието”, заяви пък Галин Терзийски, развивайки тезата, че и от снимките по вестниците и от собствените изказвания на Веселин Златев е видно, че той няма достатъчно сили за искания трети мандат. От щабът на Терзийски обявиха, че възнамеряват да потърсят информация затова колко дни през последната година Златев е бил в командировки и какъв полезен опит за града е почерпил там. „Представянето на социологически проучвания цели Красимир Костов и Веселин Златев да се скрият зад доверието на партиите, които ги издигат, но хората няма да се заблудят и този път”, добави Галин Терзийски.
ШУМ.БГ
1542
29
PGRpdiBjbGFzcz0iYWRzLXpvbmUiIGlkPSJhZHMtem9uZS16b25lMm5kcGFyYWdyYXBoIiAgCiAgICAgCiAgICAgCj4KICAgIAogICAgICAgIAogICAgICAgIAogICAgCjwvZGl2Pg==
Коментари
бивш седесар
Леле как не те е срам бе галине!Всички от костовите ли ще вземеш?Къде са хората от сдс?!!!Доказа че си един мухльо-подлога на косов!За теб СДС никога не е значело нещо!Както и за хората в твоята листа!!!ИЗПОЛЗВАХТЕ СДС САМО ЗА ДА ПРИВАТИЗИРАТЕ!Къде е г-н Бакалов,г-н Настев,Дюлгеров и т.н!Ще те запомнят хората в Шумен само с едно-ПО ВРЕМЕ НА ПРЕДСЕДАТЕЛСТВОТО НА Г.Т -СДС ШУМЕН ПРЕСТАНА ДА СЪЩЕСТВУВА!Изпълни поръчението на партията майка!
избирател
Бедните дребни душици! Вместо БСП да ви е враг, отново проявихте лична злоба и кмета ви е виновен за неудачите! Няма друго да кажа за вас, освен това, че сте ЖАЛКИ !!!
Само ГЕРБ - вън комунистите и лузърите!
Min4o
4ovek, koito e minaval ot tam e pital i sa mu kazali, 4e sus sigurnost 6te ima i ot sds-to hora - Ant. Gor4ev,d-r Milen 4olakov i tova mladoto mom4e Stan4o, su6to se e suglasila i 6efkata na ELANa i 6efut na Post Bank
Петя
Долни приватизатори - Терзийски, Смиленов на Багрянов зетя, сина на Вълканов. Васко Тодоров най-сетне се добра до листа. Уж незевисим пък ще издигат от СДС, а листата му от ДСБ, с какво е излъгал арх. Мънков да ходи да се излага с тези изроди, не им стигна дето заграбиха всичко в Шумен за жълти стотинки, то пази Боже сляпо да прогледне!
Иван
Абе шефката на Елана е в листата на ГЕРБ, бе аз работя за нея и знам лично от нея, как ще се излага с този нахалник Терзийски!!!
гена
Че откога шефката на елана и директорът на пощенска са членове на сдс????????Той галка щеше да се похвали!!!!!
Анонимен
Галинчо строял хотел по морето има над 20 магазини, Свилката и той има магазини за жиесеми, не са наядаха
Атанас
почвам да вярвам, че Галката, май ваистина ще излезе човек на комунистите, нещо като Георги Марков, разцепва колкото и десни да са останали и хоп комунягите първи, по този начин на балотаж ще бъдат комунягите и атакистите и нали разбилате кой ще спечели накрая- комунягите!
Малеее, това как не съм се сетил до сега!
Ей, да го махате тоя!
Мартин
тоя дърт козел Горчев, една пияна шматка
бил поет, ми и аз кат се напиа и мен ме избива на поезия ама не парадирам, че съм такъв, я
тоя човек излъчва неприязъм, разбирам го жена му все пак е рускиня- Марина Московкина и е редно да държи на пиене колкото нея , поне......
Боже, колко мъка има .....