Инспектори от Регионалната агенция по безопасност на храните са затворили механа в центъра на Шумен и два павилиона за хранителни стоки, съобщиха от ОБДХ. Единият от павилионите, който е в с. Ил. Блъсков, дори не бил регистриран по Закона за храните. Причините да бъдат затворени обектите са лоша хигиена, липса на течаща вода, пропуски във водене на документацията, както и липса на проследяемост при документите. На собствениците на обектите ще бъдат съставени актове.
От извършените проверки в търговската мрежа инспекторите са издали 6 предписания. През миналата седмица инспекторите са затворили и един китайски ресторант, отново заради пропуски в документацията.
ШУМ.БГ
PGRpdiBjbGFzcz0iYWRzLXpvbmUiIGlkPSJhZHMtem9uZS16b25lMm5kcGFyYWdyYXBoIiAgCiAgICAgCiAgICAgCj4KICAgIAogICAgICAgIAogICAgICAgIAogICAgCjwvZGl2Pg==
Коментари
2222
и коя е тази механа?
* Коментар транслитериран от системата
0 4toshko
механа в центъра .. коя, коя ?????
* Коментар транслитериран от системата
0 1анонимен
Проверете павилиона до ЕСПУ " Васил Левски" -тракийския. Няма вода вътре но продавачката гледа котките на квартала там и продава на децата ни закуски.
BamBam
И аз това се чудя, коя е механата, ако някой иска да сподели ще съм много радостна.
Благодаря предварително!
112
Ако новината не е пълна, понеже не се съобщава коя е механата, защо изобщо ни се поднася! Само за запълване на страницата и статистика.
333
И кучетата храни. Пълно е с изпражнения около павилиона.
333
И кучетата храни. Пълно е с изпражнения около павилиона.
не разбрал
Къде затвориха инспекторите по храните?
И как така механата и двата павилиона си позволяват да затварят инспектори. Къде е властта тук?
Anonimen
поне казвайте коя ве смешници долни