Светлозар Начев влиза в Общинския съвет на мястото на Ивайло Илиев
Светлозар Начев влиза в Общинския съвет на Шумен на мястото на Ивайло Илиев, който стана зам.-областен управител.
Начев бе на 19-то място в листата на ГЕРБ, но той влиза в Съвета, след като 18-ият, д-р Петко Загорчев, се отказа, поради голямата си професионална ангажираност.
Решението за включване на съветника в местния парламент ще бъде взето от Общинската избирателна комисия /ОИК/, която ще се събере на заседание идната седмица.
39-годишният Светлозар Начев е с висше икономическо образование от варненския Икономическия университет. Той е активен спортист, 8 пъти шампион на България по хандбал – последните 3 години като капитан на отбора на шуменския СКХДЮ. Начев е член на управителния съвет на Българската федерация по хандбал.
„На първо място бих бил полезен с опита си в областта на спорта, и после като икономист. Искам Шумен да бъде град с големи спортни успехи. Всички говорят за пари, но мисля, че трябва да се започне от спортните бази, като общината следва да бъде по-активна в това отношение”, каза пред ШУМ.БГ Светлозар Начев. Според него в града ни няма добри условия за много спортове, като даде за пример тениса на корт и плуването. „Трябва да се търсят възможности за публично-частни партньорства между общината и частния бизнес, като е нужно да се кандидатства и по европейските програми”, каза още Начев.
Припомняме, че досегашният общински съветник и председател на икономическа комисия Ивайло Илиев бе назначен за заместник-областен управител на област Шумен. Заповедта за назначение бе получена днес в Областна администрация и Илиев ще встъпи в длъжност на 21-ви февруари, когато ще бъде представен официално от областния управител Димитър Александров.
ШУМ.БГ
9519
29
asdf
PGRpdiBjbGFzcz0iYWRzLXpvbmUiIGlkPSJhZHMtem9uZS16b25lMm5kcGFyYWdyYXBoIiAgCiAgICAgCiAgICAgCj4KICAgIAogICAgICAgIAogICAgICAgIAogICAgCjwvZGl2Pg==
Коментари
Miroslav
честито чочо
* Коментар транслитериран от системата
1 1Анонимен
Не е важно какъв е, важно е да не гласува с комунягите и турците. Какво като е спортист. Шекера пък е крадец, какво прави в общинския съвет?
наблюдател
Де само Шекера да беше такъв от "политиците". Или за белите може. Пък и не сме видели ГЕРБ да гласуват против ДПС ("турците"), напротив !
Marin Marinov
малоъмници само да прочетата несто и разбрали недоразбрали,започвате ,бил лихвар ,бил еди каквув си ,а какви качества притеява че храни цял преслав и сумен никои не казва .......нестастници
* Коментар транслитериран от системата
4 2радо
ЧОВЕКА СИ Е МНОГО КАДЪРЕН ,ЧЕСТЕН И РАБОТЛИВ А КОМЕНТАРИТЕ НА ШУМЕНЦИ СА ЖАЛКИ,ВЕДНАГА ПЛЮЯТ ЧОВЕКА,ЗАТОВА СМЕ НА ТОЗИ ХАЛ В ГЯУРСКАТА БЪЛГАРИЯ.МАЛКО НИЕ КРИЗАТА ТРЯБВА НИ АТОМНА БОМБА НА НАС ДОЛНА И НЕКАДЪРНА ПУШЕЩА НАЦИЯ.
Мислещ и анализиращ
Щом Начев има защитник като Радо,правете си изводи какъв е той самият.България е "Гяурска",защото има хора като този лумпен,който е готов да заклейми родината си и народа си само за да се докопа до благинките чрез явно компроментирания си приятел.
Така че,мили хора,ако не сте "лош материал" и "гяури",не гласувайте никога вече за ГЕРБ.
много уместно
Като се започне от Б.Б. и Ц.Ц.,продължим с депутата от ГЕРБ Ивайло Тошев-всички са спортисти.Сега и този.
Явно от ГЕРБ нямат идея какво е икономика и стратегия на управление,но пък ще ни подготвят да бягаме бързо към.......чужбина.Е,вярно,че калпавите им магистрали,строени с пепел и чакъл,ще ни позабавят малко,но при толкова спортисти ще се справим и с тези препятствия-Така че да се стягаме-раз-два-три,бързо емигрант стани.
Анонимен
Този "Радо" и той сигурно е от "умните" спортисти, дето като видят чужбина и се самозабравят. Но от един-двама не бива да си правим изводи,
до до добрев
не се пише "пишите",а пишете.Станаха две твоите правописни грешки.