102 кутии с цигари без акцизен бандерол са били иззети от павилион в Шумен.
Полицаите проверили вчера следобед павилион на ул. “Дедеагач” и паркирания пред него лек автомобил “Фолксваген”, с варненска регистрация, собственост на 56-годишната Р.Р. от Шумен. От лекия автомобил са иззети 20 кутии марка “DON”, 10 кутии марка “GOLD MOUNT” и 20 кутии марка “ESTER”, а от павилиона - 26 кутии марка “DON”, 13 кутии марка “ESTER”, 4 кутии марка “GOLD MOUNT”, една кутия марка “RAQUEL” и 8 кутии марка “PEARL”. По случая продължават работа служители на агенция “Митници”.
ШУМ.БГ
PGRpdiBjbGFzcz0iYWRzLXpvbmUiIGlkPSJhZHMtem9uZS16b25lMm5kcGFyYWdyYXBoIiAgCiAgICAgCiAgICAgCj4KICAgIAogICAgICAgIAogICAgICAgIAogICAgCjwvZGl2Pg==
Коментари
пура
Царчето пак го ошушкаха.
Лаик
Ако имате в предвид Румен от царството - не, не е той!
пура
По принцип не са хванали него ,но той е в дъното на контрабандата на цигари,вече се пази гледа да не се набива на очи, а и тези цигари са взети на консигнация от него и сега ще има да взема парички..
Малкия
Ко ма ибе, не пуша, пък тоз с цигарите оставете дребната рибка да /диша/. Другари полицайчета и митничарчета гледайте по мащабно ,ако моЙте хахахах
шуменец
Хващат се дребните риби за да могат от полицията да отчитат дейност. Големите не ги хващат защото си плащат.
Bora
аха ами дали е нямало няколко исгари под тезгяха понеже и там се продаваха марихуана и сигарите бяха под името,дон дали са проверили далиса истимски те ватре
някои го издаде следват другите и ще има бум на павилионите
* Коментар транслитериран от системата
1 0ku40gon
А кога родното МВР ще провери как всеки ден се продават цигари на малолетни/и насипно/по павилионите особено в големите междучасия?Мислили за здравето....дрън-дрън,закони подходящи за слепци.
az
това македонката ли е до баи данчо
* Коментар транслитериран от системата
0 0anonim4o0
аз,знам коя е тя е жена и е македонка павилиона се намиро до баъ данчо и е за зеленчуци страшна смешка е тая :д
* Коментар транслитериран от системата
0 0