Кръгла маса по проблемите на сексуалната злоупотреба с деца организират Община Шумен и Института за социални дейности и практики. Тя се казва "Престъпни ласки", както е името и на международната кампания, изпълняваща се едновременно в седем европейски държави.
Кръглата маса ще проведе утре, 21-ви март, в РБ „Стилиян Чилингиров”. Началният час е 13,00.
Там ще бъде представен анализ от анкета, проведена в Шуменско, след което психолози ще споделят добри практики при превенцията на сексуалните посегателства върху деца.
ШУМ.БГ
PGRpdiBjbGFzcz0iYWRzLXpvbmUiIGlkPSJhZHMtem9uZS16b25lMm5kcGFyYWdyYXBoIiAgCiAgICAgCiAgICAgCj4KICAgIAogICAgICAgIAogICAgICAgIAogICAgCjwvZGl2Pg==
Коментари
Сладострастник
Така трябва да се нарече секс практиката на работното място. Ама пък тя е най - сладка!
ха
наточени каки, поне да кажат до колко години да не се пипат децата, щото някои раждат на 11 год.
Д-р Йозеф Менгеле
В мангалската махала как ще се казват тези ласки - мангалски ласки или цигански секс със малолетни?!
Вие се занимейте с циганската педофилия по - добре.
А то - малките циганки могат да ви скрият топката!
добрев
Как може такова безобразие-срам и позор за пред обществото да сложите тази Силвия Христова точно за сексуални злоупотреби пример да ни дава. Една разведене какъв пример може да бъде, а и сексуалната и връзката с колега...КАКЪВ ПРИМЕР МОЖЕ ДА ДАВА ХРИСТОВА
Антон Денчев
Ако искате и квадратна маса направете, но д-р Йозев Менгеле е ПРАВ!
sibil
и не разбирам, защо трябва да се нахвърляте върху Силвия! Чак пък срам и позор .. ха ха ха ха, че и пред обществото............ Разведена??? И какво от това? Анатемосана ли е? А ако не беше разведена, а м/у временно си имаше любовник??? КОЙТО МИСЛИ ЧЕ Е БЕЗГРЕШЕН, НЕКА ПРЪВ ХВЪРЛИ КАМЪКА!