Земетресение 4 по Рихтер близо до Сливен
Земетресение с магнитуд 4 по скалата на Рихтер е регистрирано на територията на България, съобщиха от Европейския сеизмологичен център.
Земният трус е усетен в 23.48 ч. снощи с епицентър на 10 км южно от Сливен и на 60 км източно от Стара Загора, с дълбочина 3 км. Няма данни за пострадали и материални щети.
БГНЕС
461
6
PGRpdiBjbGFzcz0iYWRzLXpvbmUiIGlkPSJhZHMtem9uZS16b25lMm5kcGFyYWdyYXBoIiAgCiAgICAgCiAgICAgCj4KICAgIAogICAgICAgIAogICAgICAgIAogICAgCjwvZGl2Pg==
Коментари
adidas
това ни чака с шистовия газ.
Красен-льохмана H 93 76AC
Защо нашият сеизмологичен център не работи или са им забранили да дават информация.Почти всичко се превръща в затъмнение за населението:земетресения,цени на ток,вода,газ и още колко неща а кой издава заповеди за това??????
?
Как кой субектът Б.Борисов.
Стоян Методиев
И аз го усетих снощи в Шумен! Докато си лежа на дивана и нещо ме разтреси! Ама любопитно, че лампата не се разлюля!
ГЕРИ
Аз също го усетих в Шумен,странното е ,че никъде не съобщават че е било усетено при нас.
Красен-льохмана H 93 76AC
Има медийна забрана за земетресенията в противен случай лицензът заминава.