Крадци разбиха два съседни апартамента в блок, докато собствениците са на почивка
Неизвестни крадци разбиха и ограбиха два апартамента в блок на улица „Генерал Радецки” в Шумен. Жилищата били съседни - на един и същ етаж и вход, а собствениците им отсъствали за празниците.
Първият сигнал постъпил в полицията вчера следобед, когато 41-годишният Д.Д. се върнал след тридневно отсъствие в дома си. Човекът заварил входната врата с разбит патрон, а от апартамента липсвали само златните накити - три пръстена и златна плочка. Криминалистите направили оглед и си тръгнали, но в 22,30 часа получили ново обаждане за взлом в същия блок. Жена с инициали Е.Ч. обяснила, че са й откраднати няколко златни пръстена, гривни, синджирчета и обеци. И нейната врата била със строшен патрон.
По случаите са образувани досъдебни производства. От полицията предполагат, че крадците вероятно са следили жилищата и са разбрали, че собствениците им заминават за Великденските празници.
ШУМ.БГ
4802
16
asdf
PGRpdiBjbGFzcz0iYWRzLXpvbmUiIGlkPSJhZHMtem9uZS16b25lMm5kcGFyYWdyYXBoIiAgCiAgICAgCiAgICAgCj4KICAgIAogICAgICAgIAogICAgICAgIAogICAgCjwvZGl2Pg==
Коментари
атила
да дойдат и мен да ограбят шами вземат дъртия
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата
Анонимен
пускам ток по вратата , ай барнал ,ай е умрел неговата и ма...ица .
ЗНАЕЩ ДО Svetlozar
Полицията не прекратява нищо.....прекратява прокуратурата....
do tisho cherniq
майк ти е курва,баща ти педерат а ти си напаст
анонимен
полицията е до такава степен некомпетентна и мързелива ,че единственото което правят за да имитират дейност е да спират ППС и ако си пил две бири да отчетат ,че са разкрили голям престъпник.